خانه / اخبار خراسان / «با مسئولیت محدود» روی صحنه تئاتر مشهد می‌رود

«با مسئولیت محدود» روی صحنه تئاتر مشهد می‌رود

«با مسئولیت محدود» روی صحنه تئاتر مشهد می‌رود

|«با مسئولیت محدود» روی صحنه تئاتر مشهد می‌رود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، محمد خوش‌خلق ظهر امروز در نشست خبری دیدن کردن و نمایش “با مسئولیت محدود” در موسسه فرهنگی شهرآرا اظهار داشت: آن دیدن کردن و نمایش تا آخر مهرماه مجوز اجرا در مشهد دارد که یک تراژدی فرهنگی و اجتماعی می باشد و همچنین با توجه به تضاد طبقاتی، اقتصادی و همچنین فرهنگی و اجتماعی در یک بستر عاشقانه رقم می‌خورد.

کارگردان دیدن کردن و نمایش “با مسئولیت محدود” با اشاره به آنکه تبلیغات آن دیدن کردن و نمایش از امروز آغاز می‌می شود در ارتباط و رابطه با پایین بودن آمار استقبال از دیدن کردن و نمایش‌ها گفت: دلیل  پایین بودن عدم حمایت نهادهای فرهنگی، هزینه‌های بالا، مناسب نبودن محل‌های تمرین و همچنین سلیقه‌ای شدن می باشد.

در ادامه بهروز ارمغان از بازیگران جدید آن دیدن کردن و نمایش اظهار داشت: متن آن دیدن کردن و نمایش فوق‌العاده بود،کار دیدن کردن و نمایش سرگرم کردن مخاطب نیست، کار دیدن کردن و نمایش رساندن پیغام به مخاطب می باشد. در آن دیدن کردن و نمایش شخصیت‌ها خاکستری خواهند بود که یکی از نقاط مثبت آن دیدن کردن و نمایش می باشد.

نیک‌زاد دیگر بازیگر آن دیدن کردن و نمایش نیز در آن نشست خبری تماشای آن تئاتر را از شهروندان و مردم شهر و همچنین مخاطبان خواستار شد و همچنین افزود: فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بایستی و حتما از دیدن کردن و نمایش‌های آن چنینی حمایت بیشتری صورت بگیرد و همچنین شهروندان و مردم شهر و همچنین مخاطبان را تشویق کنیم تا در سالن حضور پیدا کنند و همچنین از آن طریق اقتصاد تئاتر رونق بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/ ز

«با مسئولیت محدود» روی صحنه تئاتر مشهد می‌رود در تاریخ ۹ October 2018 | 12:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …