خانه / اخبار خراسان / فراخوان اردوهای ششمین جشنواره ملی عکس «منزل و خانه دوست» اعلام شد

فراخوان اردوهای ششمین جشنواره ملی عکس «منزل و خانه دوست» اعلام شد

فراخوان اردوهای ششمین جشنواره ملی عکس «منزل و خانه دوست» اعلام شد

|فراخوان اردوهای ششمین جشنواره ملی عکس «منزل و خانه دوست» اعلام شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، دبیرخانه ششمین جشنواره ملی عکس «منزل و خانه دوست»، فراخوان اردوی سراسری و همچنین اردوی قسمت و بخش جنبی آن جشنواره در مشهد را اعلام کرد.

آن اردوهای عکاسی جهت عکاسان غیر مشهدی سراسر کشور یعنی عکاسانی که صرف‌نظر از محل تولدشان، در حال حاضر ساکن مشهد نیستند، بعد از بررسی کردن رزومه داوطلبان علاقه‌مند، در آبان ماه ۱۳۹۷ در مشهد برپا خواهد شد.

نمایش آن برنامه جذاب و جالب و خوب فرهنگی هنری به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با هدف برخورداری عکاسان غیر مشهدی از امکان ارتباط بهتر و همچنین اکثرا و بیشتر با موضوع، با دعوت از ۵۰ عکاس در اردوی سراسری و همچنین ۱۰ عکاس در اردوی قسمت و بخش جنبی جشنواره به صورت کاملاً مجانی و رایگان انجام می‌گیرد.

اردوی سراسری ششمین جشنواره ملی عکس منزل و خانه دوست، از ۱۳ تا ۱۷ آبان سال شمسی ۱۳۹۷، به مدت چهار شب و همچنین پنج روز برگزار خواهد شد. آن اردو امسال در قالبی متغایر و متفاوت و همچنین با رویکرد حضور عکاسان به‌صورت جاده‌ای و همچنین صحرایی به منظور عکاسی از زائران پیاده رضوی در محورهای منتهی به شهرستان مشهد برگزار خواهد شد. از آن ‌رو، عکاسان بایستی و حتما دقت کنند که شرایط اقلیمی و همچنین فضای اقامتی متفاوتی را تجربه خواهند کرد.

متقاضیان واجد شرایط جهت ثبت‌نام در اردو می‌توانند تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، مراحل نام‌‌نویسی خود را در وبسایت و مرکز خبرهای جدید رسمی جشنواره منزل و خانه دوست به نشانی «www.aqaks.ir» انجام دهند.

عکاسان ابتدا بایستی و حتما در وبسایت و مرکز خبرهای جدید رسمی جشنواره ثبت‌نام کرده و همچنین مراحل عضویت خود را تکمیل کنند. سپس با وارد شدن به پنل کاربری در قسمت «ثبت‌نام اردو» شرح فعالیت کامل و همچنین دقیق عکاسی خود را در پنج سال شمسی قبل درج و همچنین ارسال کنند. موارد مندرج در شرح فعالیت، از طریق اینترنت بایستی و حتما قابل بررسی کردن و همچنین ارزیابی باشد.

نام‌نویسی در اردوها تنها و فقط از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید جشنواره امکان‌پذیر می باشد و همچنین زمان آن هم به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و همچنین فیلد ارسال رزومه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید بلافاصله بعد از ساعت مذکور بسته خواهد شد.

انتخاب عکاسان متقاضی، همچون دوره‌های پیشین، با توجه به کارنامه‌ عکاسی متقاضیان و همچنین رزومه ارسالی آنان و همچنین بررسی کردن‌های انجام گرفته توسط هیئت پنج نفره انتخاب اردو شامل حمید سلطان آبادیان، اسحاق آقایی، سهیل زندآذر، احسان کمالی و همچنین حمید سبحانی مدیر اجرایی جشنواره انجام خواهد گرفت.

فهرست اسامی منتخبین مدعو به اردوی سراسری در روز پنج‌شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید جشنواره اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ش

فراخوان اردوهای ششمین جشنواره ملی عکس «منزل و خانه دوست» اعلام شد در تاریخ ۱۰ October 2018 | 1:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …