خانه / اخبار خراسان / نمایشگاه استادان خوش‌نویس خراسان رضوی در نگارخانه رضوان مشهد برپا می‌می شود

نمایشگاه استادان خوش‌نویس خراسان رضوی در نگارخانه رضوان مشهد برپا می‌می شود

نمایشگاه استادان خوش‌نویس خراسان رضوی در نگارخانه رضوان مشهد برپا می‌می شود

|نمایشگاه استادان خوش‌نویس خراسان رضوی در نگارخانه رضوان مشهد برپا می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، هم‌زمان با هفته خوش‌نویسی، نمایشگاهی از آثار استادان خوش‌نویسی خراسان رضوی و همچنین دارندگان مدرک درجه یک هنری با عنوان «آستان خورشید»، شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ساعت ۱۶، در نگارخانه رضوان مشهد گشایش می‌یابد.

آن نمایشگاه با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، انجمن خوش‌نویسان مشهد و همچنین اداره فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی مشهد برپا می‌می شود.
آیین اختتامیه آن نمایشگاه با سخنرانی مهدی صحراگرد؛ پژوهش‌گر تاریخ خوش‌نویسی و همچنین کتیبه‌نگاری و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و همچنین رونمایی از آلبوم آثار استادان خوش‌نویس، پنج‌شنبه، ۲۶ مهر سال شمسی جاری، ساعت ۱۷، برگزار خواهد شد.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد، نگارخانه رضوان واقع در خیابان کوهسنگی ۱۷، پلاک ۱۶، زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با برپایی نمایشگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف هنری میزبان اهالی هنر می باشد.

انتهای پیام/ ز

نمایشگاه استادان خوش‌نویس خراسان رضوی در نگارخانه رضوان مشهد برپا می‌می شود در تاریخ ۱۲ October 2018 | 12:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

139310011519025574347474.jpg

ثبت ازدواج در خراسان رضوی بدون انجام آزمایش های ژنتیک ممنوع می‌می شود

ثبت ازدواج در خراسان رضوی بدون انجام آزمایش های ژنتیک ممنوع می‌می شود |ثبت ازدواج …