خانه / اخبار خراسان / انتقاد حجت‌الاسلام قرائتی از اوضاع آموزش علم در آموزش و همچنین پرورش و همچنین دانشگاه‌ها

انتقاد حجت‌الاسلام قرائتی از اوضاع آموزش علم در آموزش و همچنین پرورش و همچنین دانشگاه‌ها

انتقاد حجت‌الاسلام قرائتی از اوضاع آموزش علم در آموزش و همچنین پرورش و همچنین دانشگاه‌ها

|انتقاد حجت‌الاسلام قرائتی از اوضاع آموزش علم در آموزش و همچنین پرورش و همچنین دانشگاه‌ها از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی ظهر امروز در مراسم آغازین “دوره آموزشی – تشکیلاتی حیات طیبه ” ویژه افراد تشکل‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد اظهار داشت: فرد نخبه کسی می باشد که کار از درونش بجوشد لذا کسی که جهت حقوق، اضافه کار و همچنین حق ماموریت کار می‌کند نخبه نمی‌می شود.

او همچنین با اشاره به آنکه معنای عبارت “آتش به اختیار” همین جوشش کار از درون اشخاص می باشد، گفت: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات جامعه ما آن می باشد که آدم‌های غیراستوار را که زیرا و به درستی که آب و همچنین هوا به رنگ ظرف و همچنین محیط در می‌آیند به نام نخبه معرفی نموده اند.

ریاست ستاد اقامه نماز کشور ادامه داد: بعضی اشخاص خواهند بود که همچون اصحاب کهف تنها و فقط می‌توانند خود را حفظ کنند و همچنین توانایی حفظ و همچنین هدایت جامعه را ندارند ولی باید توجه داشت نخبه کسی می باشد که همچنین و علاوه بر شناخت خویش، ظرفیت‌هایش و همچنین حفاظت از خود می‌تواند محیط و همچنین جامعه اطرافش را نیز اصلاح کند. با تن دادن به وضع موجود نمی‌قدرت نخبه شد بلکه جهت نخبگی بایستی و حتما از یکی از مواهب و همچنین خوشی‌ها گذشت چنانکه حضرت یوسف از زببایی زلیخا و همچنین حضرت ابراهیم از زن و همچنین فرزند گذشتند.

او همچنین گفت: کسی که بخواهد با جوهر نخبگی پیوند بخورد بایستی و حتما رنج بکشد چنانکه هنگام و زمانی که دو گیاه را پیوند می‌زنند بخشی از پوستشان را می‌کنند.

قرائتی همچنین از اوضاع آموزش علم در آموزش و همچنین پرورش، دانشگاه‌ها و همچنین حوزه‌های علمیه انتقاد و همچنین گفتن کرد: علت قفل‌شدگی کشور اتکا به محفوظات و همچنین مدرک می باشد و همچنین تجربه و مهارت بالا و همچنین کار در آن نظام جایگاه و همچنین ارزشی ندارد. 

ریاست ستاد اقامه نماز کشور افزود: جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور بایستی و حتما کودتایی در آموزش و همچنین پرورش، دانشگاه، حوزه علمیه و همچنین کل نظام آموزشی کشور رخ دهد و همچنین علم بایستی و حتما با تجربه و مهارت بالا و همچنین اخلاق گره بخورد.

انتهای پیام/ش

انتقاد حجت‌الاسلام قرائتی از اوضاع آموزش علم در آموزش و همچنین پرورش و همچنین دانشگاه‌ها در تاریخ ۱۳ October 2018 | 12:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …