خانه / اخبار خراسان / اوضاع ایستگاه‌های دوچرخه مشهد تا ۲ ماه بعدی مشخص می‌می شود

اوضاع ایستگاه‌های دوچرخه مشهد تا ۲ ماه بعدی مشخص می‌می شود

اوضاع ایستگاه‌های دوچرخه مشهد تا ۲ ماه بعدی مشخص می‌می شود

|اوضاع ایستگاه‌های دوچرخه مشهد تا ۲ ماه بعدی مشخص می‌می شود از خراسان مسکن|

مجتبی بهاروند در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس در مورد آخرین اوضاع ایستگاه‌های دوچرخه در سطح شهرستان مشهد، اظهار داشت: ایستگاه‌های دوچرخه از قبل واگذار شده و همچنین در حال حاضر نمی‌گویم کاملا تعطیل ولی باید توجه داشت نیمه تعطیل می باشد. به طوری که بسیاری از دوچرخه‌ها دچار مشکل شده و همچنین اکثرا و بیشتر از فضای تبلیغاتی آن هم بهره بری و استفاده می‌می شود. در همین راستا نامه‌ای جهت مشخص کردن تکلیف آن ایستگاه‌ها به شهرداری ارسال کردیم که یا بهره‌بردار، دوچرخه‌ها را سرویس کند یا لغو قرارداد می شود.

او همچنین افزود: در حال حاضر آن ایستگاه‌ها اوضاع مناسبی ندارد و همچنین بهره بری و استفاده قابل توجهی توسط شهروندان نیز از آنها به عنوان یک حمل‌ونقل پاک نمی‌می شود و همچنین نمودی در سطح شهرستان ندارد. لذا همچنین و علاوه بر نامه مذکور، دست یار حمل‌ونقل شهرداری مشهد نیز جلسه‌ای در آن ارتباط و رابطه داشتند و همچنین در نهایت در یک تا دو ماه بعدی بایستی و حتما مشخص کردن تکلیف می شود.   

ریاست کمیسیون حمل و همچنین نقل و همچنین ترافیک شورای اسلامی شهرستان مشهد در مورد بکارگیری موتورهای برقی در هسته مرکزی مشهد، گفت: پیگیری‌هایی انجام شد ولی باید توجه داشت در حال حاضر در ارتباط و رابطه با شرکت‌هایی که با آنها وارد مذاکره شدیم اوضاع خوبی نداریم به طوری که کمپانی‌های خارجی یا تمایل چندانی نداشته یا به دلیل مشکلاتی مثل تحریم‌ها، ترس‌هایی دارند و همچنین متاسفانه هنوز هیچ‌ چیز قطعی و همچنین نهایی نشده می باشد.

بهاروند ادامه داد: البته آن طرح منتفی نشده ولی باید توجه داشت کشورهای اروپایی شامل هلند مطرح بودند که فعلا دست نگه داشتند و همچنین قرارداد نهایی را نمی‌بندند تا ببینند در یک تا دو ماه بعدی شرایط چگونه پیش می‌رود.

او همچنین در مورد اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در معاونت حمل‌ونقل شهرداری مشهد، تصریح کرد: دست یار حمل‌ونقل شهرداری مشهد بازنشسته می باشد و همچنین در محدوده زمانی مشخص ایشان جایگزین می‌شوند. البته نظر شورا آن می باشد که شهردار شامل آن قانون نمی‌می شود و همچنین ما منتظر هستیم استبصاری‌های وزارت کشور چه می‌می شود. امیدواریم که شهردار بماند ولی در صورتی که بخواهیم شهردار غیره ای انتخاب کنیم نمی‌قدرت گفت که چه فردی یا شخصی به عنوان دست یار ایشان انتخاب می‌می شود بنابراین هیچ گزینه‌ای به عنوان دست یار حمل‌ونقل هنوز مطرح نشده می باشد.

ریاست کمیسیون حمل و همچنین نقل و همچنین ترافیک شورای شهرستان مشهد در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعه انتخاب مهدی حسینی پویا مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری مشهد به سمت معاونت حمل‌ونقل آن شهرداری خاطرنشان کرد: آن موضوع در حد حرف و همچنین صحبت می باشد. البته نیرویی که در نهاد‌های شهرداری مشغول به کار می باشد در صورتی که صلاحیت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشد قطعا در اولویت ما قرار دارد ولی باید توجه داشت در صورتی که فاکتورهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نباشد ما به دنبال فردی از بیرون از مجموعه هستیم بنابراین انتخاب هیچکدام از مدیران فعلی حوزه حمل‌ونقل منتفی نیست. 

انتهای پیام/ ز

اوضاع ایستگاه‌های دوچرخه مشهد تا ۲ ماه بعدی مشخص می‌می شود در تاریخ ۱۴ October 2018 | 11:23 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …