خانه / اخبار خراسان / رئیسی: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار می باشد

رئیسی: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار می باشد

رئیسی: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار می باشد

|رئیسی: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام و همچنین‌المسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در مراسم بدرقه خادمین اربعین حسینی در بارگاه منور رضوی اظهار داشت: یکی از مهمترین جلوه‌های مقاومت در برابر استکبار جهانی حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین می باشد که ملت‌ها و همچنین قومیت‌ها و همچنین گویش‌های متنوع و گوناگون و مختلف از سراسر دنیا در آن هم حضور دارند.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به آنکه بهترین فعالیت‌ها و همچنین کارها پیوند با عاشورا و همچنین نهضت حسینی می باشد گفت: در دوران هشت ساله دفاع مقدس و همچنین همچنین دوران پربار ۴۰ ساله پیروزی انقلاب اسلامی ایران رمز و همچنین راز تمامی موفقیت‌ها اتکاء به امام و پیشوا حسین(ع) بوده می باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آنکه نوک پیکان نهضت حسینی مقابله با استکبار بوده می باشد گفت: امروز نیز شهروندان و مردم شهر ایران بر آن عهد و همچنین پیمان وفادارند و همچنین آن حضور در حرم منور رضوی نیز بیانگر آن مهم می باشد.

رئیسی با اشاره به آنکه آن حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین بیانگر تعجیل در ظهور فرج می باشد خاطرنشان کرد: دشمنان تمام تلاش خود را معطوف آن پیشامد جدید نموده اند که مزایا و همچنین نقاط نیرو انقلاب اسلامی را از میان ببرند و همچنین یکی از آن مزایا امروز ارتباط و رابطه حسنه جمهوری اسلامی ایران و همچنین عراق می باشد.

او همچنین ادامه داد: رمز و همچنین راز آن اتحاد و همچنین یگانگی میان آن دو ملت، امام و پیشوا حسین(ع) می باشد و همچنین به همین دلیل می باشد که دشمن موفق به از میان بردن آن اتحاد نشده ‌و همچنین امروز نیز شاهد هستیم که وجود معظلات و مسائل و مشکلات نیز مانعی بر سر راه آن راهپیمایی ساخته یا ایجاد نکرده می باشد.

انتهای پیام/ش

رئیسی: حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین از جلوه‌های مهم مقاومت در برابر استکبار می باشد در تاریخ ۱۶ October 2018 | 2:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …