خانه / اخبار خراسان / مشهد| اوضاع نابهنجار زندگی شهروندان در منطقه ها و مناطق کم برخوردار ترسیم می شود

مشهد| اوضاع نابهنجار زندگی شهروندان در منطقه ها و مناطق کم برخوردار ترسیم می شود

مشهد| اوضاع نابهنجار زندگی شهروندان در منطقه ها و مناطق کم برخوردار ترسیم می شود

|مشهد| اوضاع نابهنجار زندگی شهروندان در منطقه ها و مناطق کم برخوردار ترسیم می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، احمد نوروزی ظهر امروز در همایش ملی بازآفرینی فضاهای شهری که به همت معاونت اقتصادی شهرداری در تالار شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: خرسندم که موضوع تسهیل‌گری بعد از سال شمسی‌ها اینگونه مورد توجه قرار گرفته و همچنین از اولویت‌های مدیریت شهری شده می باشد.

او همچنین افزود: نقطه مهم آن‌جاست که تسهیل‌گری می‌خواهد به همه مسائل شامل مقاوم‌سازی مسکن، موضوعات فرهنگی و اجتماعی، فرهنگی و همچنین اقتصادی محله رسیدگی نماید.

نوروزی با اشاره به آنکه ۶ قسمت و بخش تلفات زلزله جهان مرتبط به ایران می باشد، گفت: پول‌های هنگفتی بعد از هر زلزله، جهت کمک به آسیب‌دیدگان زلزله جمع‌ می‌می شود، هزینه‌هایی که مبلغ کمی از آن هم نیز جهت مطالعات کاهش تاثیرات و همچنین اثرات بلایای طبیعی در بعدی صرف نمی‌گردد و همچنین سپس همه چیز به فراموشی سپرده می‌می شود.

او همچنین اضافه کرد: مشکل ما پول نیست بلکه مشکل ضعف مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد که از آن پول و همچنین بودجه موجود چگونه بهره بری و استفاده می شود. 

رییس کمیسیون اقتصادی شهرستان مشهد عنوان کرد: نهاد بازآفرینی شهری شهرداری مشهد بایستی و حتما اوضاع نابهنجار زندگی یک میلیون و همچنین ۲۰۰ هزار فرد یا شخص از شهروندان در منطقه ها و مناطق پیرامونی و همچنین کم برخوردار شهرستان را ترسیم نماید.

نوروزی تاکید کرد: مشکل اصلی ما بی اعتمادی شهروندان و مردم شهر به مدیران می باشد. بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر به تسهیل‌گران اعتماد نمایند وگرنه آن تیم نیز موفق نمی‌شوند. تو تسهیل‌گران بایستی و حتما در روضه و همچنین عروسی شهروندان و مردم شهر محله شرکت کنید و همچنین در میان شهروندان و مردم شهر باشید و همچنین با آنها زندگی کنید.

او همچنین افزود: دفاتر تسهیل‌گری در صورتی موفق خواهند بود که بتوانند اعتماد شهروندان و مردم شهر محله را جلب نمایند.

او همچنین در ادامه تصریح کرد: کار تو در گام نخست نباید جهت کسب دخل و درآمد باشد بلکه بایستی و حتما با آن هدف باشد که کاری مقدس در حال انجام می باشد که در کنارش درآمدی هم نهفته می باشد. در تعامل با شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما به بهترین تعامل بیاندیشید. هیچ وقت نباید ناامید شوید. 

نوروزی اظهار داشت: همین شهروندان و مردم شهر محرومی که تو در کنار آنها قرار می‌گیرید در صورتی که شهرداری و همچنین همه بانک‌ها هم اراده کنند هرگز نمی‌توانند قلعه آبکوه، قلعه وکیل آباد و همچنین … را بخرند ولی باید توجه داشت در صورتی که شهروندان و مردم شهر بخواهند و همچنین مشارکت نمایند با دست خالی هم می‌می شود در حوزه بازآفرینی شهری حماسه آفرید.

انتهای پیام/ش

مشهد| اوضاع نابهنجار زندگی شهروندان در منطقه ها و مناطق کم برخوردار ترسیم می شود در تاریخ ۱۷ October 2018 | 12:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …