خانه / اخبار خراسان / دفتر ستاد مرکزی خدمت‌گزاران زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) در مشهدمقدس راه‌اندازی شد

دفتر ستاد مرکزی خدمت‌گزاران زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) در مشهدمقدس راه‌اندازی شد

دفتر ستاد مرکزی خدمت‌گزاران زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) در مشهدمقدس راه‌اندازی شد

|دفتر ستاد مرکزی خدمت‌گزاران زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) در مشهدمقدس راه‌اندازی شد از خراسان مسکن|

حسین رضائی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: از امروز شنبه ۲۸ مهرماه ۹۷ ستاد مرکزی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) به محل سابق فروشگاه پهناور و بزرگ اتکا واقع در خیابان بهار نرسیده به میدان شریعتی نبش دکتر بهشتی انتقال می‌یابد و همچنین کلیه واحدهای ۲۲گانه آن ستاد در آنجا مستقر می‌شوند.

او همچنین افزود: با پیگیری‌های استانداری خراسان رضوی و همچنین مساعدت ویژه مدیرعامل نهاد اتکای کشور، آن محل تا پایان آبان ماه در اختیار ستاد زائران پیاده می باشد.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) خاطرنشان کرد: به‌منظور تسهیل در خدمت‌رسانی به زائران پیاده و همچنین مدیران کاروان‌ها و همچنین ایستگاه‌های صلواتی جاده‌ای و همچنین مشارکت شهروندان و مردم شهر در خدمت‌رسانی بهتر به زائرین پیاده، آن مکان از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۳ یک‌سره باز و همچنین پاسخگوی مراجعین و همچنین زائران می باشد.

او همچنین ویژگی‌های محل جدید را دسترسی آسان به جاده‌های ورودی و همچنین دور بودن از هسته مرکزی در روزهای پرترافیکی آخر صفر دانست و همچنین ادامه داد: از شهروندان و مردم شهر شریف ایران به‌ویژه مجاورین درخواست می‌می شود مشارکت در خدمت‌رسانی به زائرین را از طریق آن ستاد انجام دهند، همچنین، آنها جهت هماهنگی می‌توانند با شماره تلفن ۳۸۵۵۸۰۱۰-۰۵۱ (۱۰ خط) واحد مشارکت‌های مردمی تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ز*

دفتر ستاد مرکزی خدمت‌گزاران زائران پیاده امام و پیشوا رضا(ع) در مشهدمقدس راه‌اندازی شد در تاریخ ۲۰ October 2018 | 11:27 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …