خانه / اخبار خراسان / ۳۰۰۰ هزار مبلغ دهه آخر صفر توسط قرارگاه فرهنگی زائران پیاده ساماندهی شدند

۳۰۰۰ هزار مبلغ دهه آخر صفر توسط قرارگاه فرهنگی زائران پیاده ساماندهی شدند

۳۰۰۰ هزار مبلغ دهه آخر صفر توسط قرارگاه فرهنگی زائران پیاده ساماندهی شدند

|۳۰۰۰ هزار مبلغ دهه آخر صفر توسط قرارگاه فرهنگی زائران پیاده ساماندهی شدند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام حجت گنابادی نژاد عصر امروز در جمع مبلغین دینی قرارگاه فرهنگی زائرین پیاده دهه آخر صفر اظهار داشت: خداوند تبارک و تعالی را شاکریم که حیات ما را در دوره‌ای قرار داد که فرصت زندگی ما گره‌خورده به مکتب اهل‌بیت(ع) و همچنین انقلاب اسلامی می باشد و همچنین آن انقلاب، عرصه‌هایی ممتاز و همچنین کم‌نظیر و همچنین گاها بی‌نظیر جهت خدمت جهت ما فراهم کرده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه به لطف خداوند هنوز یکی از مؤثرترین جاذبه‌ها در عرصه‌های فرهنگی، جاذبه‌های مذهبی می باشد افزود: هنوز باور به مسجد و همچنین روضه؛ اعتکاف و همچنین پیاده‌روی و همچنین زیارت حرم مطهر رضوی در مسیر علقه‌هایی می باشد که می‌تواند اشخاص را در مسیر کمال قرار دهد لذا جهت بهره بری و استفاده از آن ظرفیت‌ها، بایستی و حتما فصل مشترک درست را انتخاب کنیم.

گنابادی نژاد حضور زائران پیاده در دهه آخر صفر را فرصت مغتنمی جهت روشنگری و همچنین هدایت جامعه به سمت معنویت و همچنین دین دانست و همچنین عنوان کرد: جهت بهره بری و استفاده از فرصت حضور زائرین پیاده‌ای که جهت زیارت علی ابن موسی‌الرضا(ع) از راه‌های دور و همچنین نزدیک، با تحمل مشقت‌های فروان می‌آیند، ابتدا بایستی و حتما دید فراگیری عشق و همچنین علاقه به امام و پیشوا رضا(ع) تا کجاست سپس با شناخت آن ظرفیت به‌عنوان یک فرصت طلایی و همچنین تاریخی ضمن قدردانی و همچنین حق‌شناسی از وجود آن فرصت، حداکثر بهره‌برداری را از آن هم کرد.

او همچنین با تأکید بر لزوم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی منسجم و همچنین مدون جهت میزبانی از زائرین پیاده افزود: شرایط آگاهی زائرین پیاده مدون و همچنین ثابت نیست، جهت همین نیازمند مبلغین فعال و همچنین پویایی هستیم که در تمام‌مسیر پیاده‌روی کنار شهروندان و مردم شهر بوده و همچنین حسب موقعیت، حتی در اجتماعات و همچنین تیم‌های کوچک از فرصت تبلیغ بهره بری و استفاده کنند.

ریاست نهاد فرهنگی آستان قدس خاطرنشان کرد: جهت خواهران مبلغ نیز با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد بایستی و حتما با ساخته یا ایجاد شرایط و همچنین تسهیلات مناسب، آن امکان را مهیا کنیم که در طول مسیر پیاده‌روی در کنار زائرین و همچنین همراه آن هم‌ها باشند و همچنین در آن مسیر به تبلیغ بپردازند.

گنابادی نژاد تأکید کرد: آنکه در لحظات اصلی که آن هم‌ها سختی راه را تحمل می‌کنند نباشیم و همچنین بیاییم در محل استراحت و همچنین راحتی آن هم‌ها تبلیغ کنیم، آن هم‌قدر مؤثر نیست؛ ولی باید توجه داشت زمانی  که در سختی مسیر همراه آن هم‌ها بوده و همچنین در طول آن مدت با آن هم‌ها زندگی کنیم، آنگاه تبلیغ و همچنین روشنگری داشته باشیم، حداکثر تأثیرگذاری را دیدن خواهیم کرد.

او همچنین در پایان فرصت خدمت به زائرین را مرهون خون شهدا دانسته و همچنین عنوان کرد: در لحظه‌لحظه زندگی به یاد شهدا باشید و همچنین در کنار زائرین پیاده هم که حضور دارید، آرمان‌های شهدا را به یاد آورید.

انتهای پیام/ش

۳۰۰۰ هزار مبلغ دهه آخر صفر توسط قرارگاه فرهنگی زائران پیاده ساماندهی شدند در تاریخ ۲۱ October 2018 | 2:11 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …