خانه / اخبار خراسان / مشهد| امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم

مشهد| امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم

مشهد| امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم

|مشهد| امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت گنابادی‌نژاد عصر امروز در همایش «رابطین خادمیاران رضوی» که به منظور هماهنگی و همچنین ساماندهی خادمیاران دهه پایانی ماه صفر برگزار شد، اظهار داشت: همه تو جهت توفیق خدمت در جوار امام و پیشوا رئوف سال شمسی‌ها انتظار کشیده و همچنین مراحل مختلفی را طی کرده‌اید، ولی باید توجه داشت اشخاص بسیاری سال شمسی‌ها دعا و همچنین توسل کردند تا بتوانند به محضر حضرت رضا(ع) و همچنین زائران ایشان خدمت کنند، قدر آن خدمت را بدانید و همچنین از آن فرصت معنوی جهت خودسازی بهره بری و استفاده کنید.

او همچنین با اشاره به آنکه توفیق بزرگی نصیب تو شده و همچنین بدون شک آن خدمت آثار و همچنین برکات بسیاری در دنیا و همچنین آخرت به همراه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: تلاش ما آن می باشد تا زندگی زائران رنگ و همچنین بوی اهل بیت(ع) به خود بگیرد.

ریاست نهاد فرهنگی آستان قدس رضوی اضافه کرد:  وظیفه خادمیاران آن می باشد تا شهروندان و مردم شهر را با محاسن، معارف و همچنین سبک زندگی اهل بیت(ع) آشنا سازند و همچنین آن هم‌ها را به تبعیت از محاسن کلام اهل بیت(ع) رهنمون سازند.

گنابادی‌نژاد در ادامه تاکید کرد: امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم و همچنین فراموش نکنید که شهدای مدافع حرم اکثرا و بیشتر از ما فداکاری کردند تا جامعه در مسیر اهل بیت(ع) قرار گیرد.

او همچنین اضافه کرد: مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم را نباید هیچگاه فراموش کرد، آن هم‌ها از جان خود گذشتند تا از پرچم اسلام و همچنین حرم اهل بیت(ع) دفاع کنند و همچنین در صورتی که آن هم‌ها نبودند، ما نمی‌توانستیم به زائران اهل بیت(ع) خدمت‌ کنیم.

انتهای پیام/ش

مشهد| امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم در تاریخ ۲۵ October 2018 | 2:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …