خانه / اخبار خراسان / ثبت‌نام ناشران جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آغاز شد

ثبت‌نام ناشران جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آغاز شد

ثبت‌نام ناشران جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آغاز شد

|ثبت‌نام ناشران جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آغاز شد از خراسان مسکن|

افشین تحفه‌گر در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد‌مقدس اظهار داشت: با توجه به فعال‌شدن وبسایت و مرکز خبرهای جدید ثبت‌نام موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی کشور، ناشران کل کشور می‌توانند جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس ثبت‌نام کنند.

او همچنین افزود: ناشران سراسر کشور می‌توانند تا ۱۸ آبان به پایگاه الکترونیکی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران رفت و آمد و مراجعه و همچنین ثبت‌نام نمایند.

دبیر بیستمین نمایشگاه کتاب مشهد مقدس گفتن داشت: با توجه به آن‌که نمایشگاه مشهد یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های کتاب کشور می باشد پیش‌بینی می‌می شود استقبال خوبی جهت حضور در آن نمایشگاه از طرف ناشران صورت گیرد.

او همچنین افزود: در آن دوره از نمایشگاه با جلساتی که از دو ماه قبل آغاز شده می باشد تمام دستگاه‌ها همکاری‌های خوبی را جهت نمایش فاخر آن نمایشگاه داشته‌اند که امیدواریم روند آن همکاری‌ها تا پایان نمایشگاه ادامه داشته باشد.

دست یار فرهنگی و همچنین مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و همچنین ارشاد خراسان‌رضوی تصریح کرد: بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد از ۲ تا ۸ آذر ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌می شود.

انتهای پیام/ ز

ثبت‌نام ناشران جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آغاز شد در تاریخ ۲۸ October 2018 | 11:04 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …