خانه / اخبار خراسان / راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۱۴۹ نقطه خراسان رضوی برگزار می‌می شود

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۱۴۹ نقطه خراسان رضوی برگزار می‌می شود

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۱۴۹ نقطه خراسان رضوی برگزار می‌می شود

|راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۱۴۹ نقطه خراسان رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، حجت السلام سید محمد سلطانی ظهر امروز در نشست خبری در ارتباط و رابطه با نمایش یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی  اظهار داشت: مراسم راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان در تمامی شهرستان‌ها و همچنین قسمت و بخش‌های استان برگزار و همچنین در مشهد مقدس آن مراسم ساعت ۸:۳۰ صبح از میدان بسیج آغاز می‌‌می شود.

ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: آن اجتماع در رواق امام و پیشوا خمینی در حرم مطهر رضوی با سخنرانی مظفر؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام آغاز و همچنین با خواندن و قرائت قطعنامه و همچنین اقامه نماز جماعت به اتمام خواهد رسید.

او همچنین افزود: کمیته دانش آموزی با مسئولیت  اداره کل آموزش و همچنین پرورش استان خراسان رضوی، ادارات شهرستان‌ها، نواحی مشهد مقدس، بسیج دانش آموزی، انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، شورای دانش آموزی، پیشتازان، فرزانگان و همچنین غیره در جهت نمایش آن مراسم تشکیل شده می باشد.

سلطانی با اشاره به زنگ استکبارستیزی در ساعت ۷:۳۰ آن هم روز درمدارس استان گفتن کرد: یکی از آن مدارس، مدرسه دخترانه ۱۳ آبان واقع در خیابان عنصری  می باشد که با حضور مدیران استانی برگزار می‌می شود.

سلطانی خاطرنشان کرد: اجرای مداحی و همچنین سرود ۱۱۳ فرد یا شخص از دانش‌آموزان، پیش‌بینی حضور پنج هزار فرد یا شخص از دانش آموزان در رواق امام و پیشوا خمینی(ره)، اختصاص ۲۰۰ دستگاه اتوبوس توسط اتوبوسرانی، انعکاس  خبرها و همچنین ویژه‌ برنامه جذاب و جالب و خوب بعد از مراسم توسط صدا و همچنین سیما، اختصاص جایگاه و همچنین آماده‌سازی میدان بسیج توسط شهرداری و همچنین استقبال از راهپیمایی‌کنندگان و همچنین آمادسازی رواق امام و پیشوا خمینی(ره)  شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها در روز ۱۳ آبان می باشد.

او همچنین اضافه کرد: از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دانش‌آموزان و همچنین اداره کل آموزش و همچنین پرورش استان می‌قدرت به استکبارستیزی، تبلیغات مدارس، نصب بنر، پوستر، خواندن و قرائت وصیتنامه شهدای دانش‌آموز در آموزشگاه‌ها، اجرای مراسم با شعارهای استکبارستیزی توسط بسیج مدارس، اجرای سرود، صدور بیانیه کمیته دانش‌آموزی و همچنین ساخت آدمک‌های استکبار جهانی  اشاره کرد.

سلطانی با اشاره به آنکه  آمریکا اعلام کرده که نیت و اراده براندازی  حکومت جمهوری اسلامی ایران را دارد، عنوان کرد: روز ۱۳ آبان با دور دوم تحریم‌ها مصادف شده که آن روز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد به همین دلیل از شهروندان و مردم شهر می‌خواهیم بار دیگر در صحنه حاضر شوند و همچنین خشم و همچنین انزجار خود را اعلام کنند. تمام مراسم‌هایی که برگزار می‌کنیم به عنوان چهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب می باشد که آخر آن هم دهه فجر می باشد.

او همچنین افزود: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان از ۱۴۹ نقطه در استان با هماهنگی آموزش و همچنین پرورش استان انجام می‌می شود. از همه اقشار جامعه دعوت می‌می شود در آن راهپیمایی شرکت داشته باشند.

انتهای پیام/ح

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۱۴۹ نقطه خراسان رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۳۱ October 2018 | 11:41 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …