خانه / اخبار خراسان / نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: موضع‌گیری اخیر آیت‌الله یزدی عمیق و همچنین خیرخواهانه بود

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: موضع‌گیری اخیر آیت‌الله یزدی عمیق و همچنین خیرخواهانه بود

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: موضع‌گیری اخیر آیت‌الله یزدی عمیق و همچنین خیرخواهانه بود

|نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: موضع‌گیری اخیر آیت‌الله یزدی عمیق و همچنین خیرخواهانه بود از خراسان مسکن|

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس با اشاره به نامه‌نگاری اخیر آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی اظهار داشت: ستون پنجم دشمن دائما عملیات روانی رسانه‌ها می باشد و همچنین در آن مقطع از تاریخ انقلاب و همچنین به‌ویژه از سال شمسی ۸۸ به بعد، روز به روز آن ستون تقویت شده می باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اینها به‌دنبال عملیات روانی خواهند بود و همچنین تا یک حرکت انقلابی صورت می‌گیرد با برچسب تهمت و همچنین افراطی آن هم را متهم می‌کنند ولی باید توجه داشت زمانی که پروژه‌ای در راستای اهدافشان باشد به تمجید از آن هم می‌پردازند.

کریمی قدوسی افزود: آیت الله یزدی مجتهد جامع الشرایطی می باشد که از شاگردان امام و پیشوا می باشد و همچنین با تمام وجود فدایی امام و پیشوا می باشد و همچنین مانند آیت الله جنتی که ۶۰ سال شمسی سبک زندگی او همچنین تغییر نکرده می باشد، سبک زندگی ایشان نیز تغییر نکرده و همچنین همچنان مدافع امام و پیشوا و همچنین انقلاب می باشد و همچنین از عناصر اصلی انقلاب می باشد و همچنین بایستی و حتما مورد هجمه قرار گیرند.

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورتی که کسی مانند آن بزرگواران توسط زنجیره‌ای‌ها مورد هجمه قرار نگیرند بایستی و حتما شک کنیم. هجمه به آیت الله یزدی توسط پایگاه دشمن و همچنین رسانه‌های داخلی و همچنین خارجی امری مسلم و همچنین قابل پیش‌بینی می باشد. آیت الله یزدی از استوانه‌های حوزه علمیه می باشد و همچنین همواره در دفاع از اهل‌بیت(ع) و همچنین نظام موضع‌گیری نموده اند و همچنین براساس تکلیف شرعی خود خیلی زیاد عمیق و همچنین خیرخواهانه نسبت به دیدار اخیر آیت الله شبیری زنجانی موضع‌گیری کردند.

انتهای پیام/*

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: موضع‌گیری اخیر آیت‌الله یزدی عمیق و همچنین خیرخواهانه بود در تاریخ ۱ November 2018 | 2:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …