خانه / اخبار خراسان / اطلاع دقیقی از رای دیوان عدالت اداری در مورد دعوی شهردار مشهد ندارم

اطلاع دقیقی از رای دیوان عدالت اداری در مورد دعوی شهردار مشهد ندارم

اطلاع دقیقی از رای دیوان عدالت اداری در مورد دعوی شهردار مشهد ندارم

|اطلاع دقیقی از رای دیوان عدالت اداری در مورد دعوی شهردار مشهد ندارم از خراسان مسکن|

سیدمحسن حسینی پویا در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس در مورد خبر ابطال حکم بازنشستگی تقی زاده خامسی؛ شهردار مشهد اظهار داشت: از آن پیشامد جدید اطلاع دقیقی ندارم و همچنین صرفا آن هم را در فضای مجازی دیده‌ام ولی باید توجه داشت نمی‌دانم که خبر دقیقی می باشد یا خیر و همچنین آنکه آیا دیوان عدالت اداری حکم بازنشستگی ایشان را متوقف کرده یا خیر را به صورت دقیق نمی‌دانم.

ریاست کمیسیون حقوقی شورای شهرستان مشهد گفتن کرد: آقای تقی زاده خامسی پرونده‌ای را در دیوان عدالت مطرح کرده بودند و همچنین خواسته اصلی ایشان ابطال حکم بازنشستگی بود زیرا براساس مدارکی، بازنشستگی خود را زودتر از موعد دانسته و همچنین خواهان ابطال آن هم بودند.

حسینی پویا گفت: ایشان به عنوان یک ذی نفع، به دیوان عدالت اداری رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین آن ادعا را مطرح نموده اند و همچنین دیوان نیز به آن هم رسیدگی می‌کند و همچنین در صورتی که مطابق قانون باشد حکم بازنشستگی او همچنین را ابطال می‌کند.

انتهای پیام/ن

اطلاع دقیقی از رای دیوان عدالت اداری در مورد دعوی شهردار مشهد ندارم در تاریخ ۱۱ November 2018 | 1:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …