خانه / اخبار خراسان / جزئیات دستگیری فردی با ۷۰۰ میلیون تومان در مشهد

جزئیات دستگیری فردی با ۷۰۰ میلیون تومان در مشهد

جزئیات دستگیری فردی با ۷۰۰ میلیون تومان در مشهد

|جزئیات دستگیری فردی با ۷۰۰ میلیون تومان در مشهد از خراسان مسکن|

سردار محمد کاظم تقوی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر شناسایی یکی از عاملان اخلال در نظم و همچنین امنیت عمومی، دستورات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت پیگیری سریع موضوع به فرماندهی انتظامی مشهد صادر شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: تیم‌های دایره آگاهی کلانتری سناباد در آن ماموریت ضربتی با ردزنی‌های گسترده، متهم مورد نظر که لحظاتی بعد از شرارت و همچنین عربده‌کشی در خیابان شیرازی مشهد با خودرو پژو نیت و اراده گریز و فرار داشت را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار تقوی گفت: در حالی که پلیس، متهم را به کلانتری سناباد انتقال می‌داد ماموران انتظامی با حرکت و همچنین رفتار مشکوک راننده یک دستگاه خودرو پژو پارس در خیابان مطهری مواجه شدند که راننده و همچنین سرنشین آن خودرو به محض دیدن خودرو گشتی پلیس با سرعت زیاد متواری شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران انتظامی با تعقیب و همچنین گریز آن خودرو، افرادی که متهم شده اند را در ابتدای خیابان شهید قرنی مشهد دستگیر کردند؛ در بازرسی از خودرو افرادی که متهم شده اند، مقادیری دلار کشف شد که پلیس با هوشیاری تحقیقات خود را از آن افرادی که متهم شده اند آغاز کرد.

او همچنین گفت: راننده پژو در اعترافات ابتدایی و اولیه خود گفتن داشت راننده خودرو کامیون می باشد که در مسیر ترکمنستان به ایران کار می‌کند و همچنین مقداری دلار از کشور همسایه گرفته و همچنین نیت و اراده داشته در ایران آن هم را تغییر پیدا کردن به پول رایج کشورمان کند.

سردار تقوی خاطرنشان کرد: متهم دیگر آن پرونده نیز در بازجویی‌های ابتدایی و اولیه ادعا کرد شاگرد یک صرافی می باشد و همچنین پلیس در بازرسی از آن خودرو مقادیری دلار به ارزش ۶۸۰ میلیون تومان و همچنین همچنین ۳۶۹ منات ترکمنستان کشف کرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با گفتن آنکه در ادامه پیگیری آن پرونده ۲۱ قطعه ۱۰۰ دلاری کشف شد، تصریح کرد: تحقیقات پلیسی با دستورات مقام قضائی جهت روشن شدن ابعاد مبهم آن پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/ش

جزئیات دستگیری فردی با ۷۰۰ میلیون تومان در مشهد در تاریخ ۱۴ November 2018 | 4:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …