خانه / اخبار خراسان / خادمان حسینی و همچنین رضوی ایام محرم و همچنین صفر در مشهد تجلیل شدند

خادمان حسینی و همچنین رضوی ایام محرم و همچنین صفر در مشهد تجلیل شدند

خادمان حسینی و همچنین رضوی ایام محرم و همچنین صفر در مشهد تجلیل شدند

|خادمان حسینی و همچنین رضوی ایام محرم و همچنین صفر در مشهد تجلیل شدند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام محمد احمد زاده عصر امروز در مراسم تجلیل از خادمان حسینی و همچنین خادمان رضوی “شکرانه خدمت”در اداره کل اوقاف و همچنین مسائل خیریه استان خراسان رضوی اظهار داشت: هیچ یک از خادمان که به زائران  خدمت نموده اند انتظار قدردانی از هیچ کس و همچنین هیچ جایی را ندارند. امام و پیشوا رضا(ع) آن خدمت‌گزاران را مورد توجه و همچنین عنایات خود قرار خواهد داد.

مدیرکل اوقاف و همچنین مسائل خیریه استان خراسان رضوی گفت: یکی از ویژگی‌های خوب امسال حضور پررنگ ۲۵۰ فرد یا شخص از روحانیون، طلاب و همچنین مبلغ از استان خراسان رضوی در ایستگاه‌های صلواتی و همچنین بقاع متبرکه و همچنین کربلا مستقر بود که خدمت‌رسانی کردند. آن روحانیون فعالیت‌های مذهبی و همچنین فرهنگی انجام داده‌اند که وجود آن خدمت‌گزاران از وجود شبهات و همچنین عدم پاسخ به سوالات جلوگیری کرد.

احمدزاده گفتن کرد: آن خدمت‌گزاری‌ها به نحوه‌های گوناگون ارائه شد و همچنین همه آن سرویس ها و خدمات با اعتماد شهروندان و مردم شهر به آن خدمتگزاران اجرا شده؛ در ایستگاه‌های صلواتی به ۳۰۰ هزار فرد یا شخص خدمت ارائه شده که به برکت نذورات شهروندان و مردم شهر بوده می باشد.

‌انتهای پیام/ ز

خادمان حسینی و همچنین رضوی ایام محرم و همچنین صفر در مشهد تجلیل شدند در تاریخ ۱۸ November 2018 | 1:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …