خانه / اخبار خراسان / ۵۰۰۰ باب مسکن مددجویی جدید در خراسان رضوی واگذار می‌می شود

۵۰۰۰ باب مسکن مددجویی جدید در خراسان رضوی واگذار می‌می شود

۵۰۰۰ باب مسکن مددجویی جدید در خراسان رضوی واگذار می‌می شود

|۵۰۰۰ باب مسکن مددجویی جدید در خراسان رضوی واگذار می‌می شود از خراسان مسکن|

محمدرحیم صحراپیما در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، کمیته امداد خراسان رضوی به‌ منظور حمایت مددجویان خود دو هزار و همچنین ۴۹۵ پروژه عمرانی را انجام داده که آن رقم در مورد مشابه سال شمسی قبل هزار و همچنین ۷۵۰ مورد بود.

او همچنین گفتن کرد: انجام فعالیت‌های عمرانی در هفت‌ماهه امسال شامل ۸۷۰ مورد ساخت مسکن روستایی، ۳۱۷ مورد ساخت و همچنین خرید مسکن شهری، هزار و همچنین ۱۵۶ مورد تعمیرات، ۵۰ مورد انجام پروژه‌های نیمه‌تمام روستایی و همچنین شهری و همچنین ۱۰۲ مورد بهسازی سرویس‌های بهداشتی می باشد.

صحراپیما ادامه داد: جهت پروژه‌های عمرانی اجراشده در هفت‌ماهه امسال بیش از ۱۳ میلیارد و همچنین ۵۸۲ میلیون تومان اعتبار هزینه شده که ۹ میلیارد و همچنین ۹۴۵ میلیون تومان آن هم از منابع دولتی و همچنین باقی آن هم از محل صدقات شهروندان و مردم شهر به کمیته امداد بوده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: هدف‌گذاری آن نهاد تا پایان سال شمسی خرید و همچنین ساخت پنج هزار باب مسکن مددجویی بوده که ساخت سه هزار و همچنین ۵۰۰ باب مسکن باقی‌مانده به مشارکت خیران و همچنین بانک‌های عامل گره‌خورده می باشد.

انتهای پیام/ش

۵۰۰۰ باب مسکن مددجویی جدید در خراسان رضوی واگذار می‌می شود در تاریخ ۲۶ November 2018 | 1:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …