خانه / اخبار خراسان / فرمانده سپاه خراسان رضوی: با مشارکت‌های مردمی می‌توانیم بر معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنیم

فرمانده سپاه خراسان رضوی: با مشارکت‌های مردمی می‌توانیم بر معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنیم

فرمانده سپاه خراسان رضوی: با مشارکت‌های مردمی می‌توانیم بر معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنیم

|فرمانده سپاه خراسان رضوی: با مشارکت‌های مردمی می‌توانیم بر معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنیم از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، سردار یعقوبعلی نظری عصر امروز در همایش گرامیداشت هفته بسیج در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد اظهار داشت: در نظام اسلامی اقتدار و قدرت بر پایه شهروندان و مردم شهر استوار می باشد و همچنین در هر قسمت و بخش متصل به شهروندان و مردم شهر عمل می‌کند.

او همچنین افزود: امام و پیشوا راحل نیز انقلاب اسلامی را بر پایه اقتدار و قدرت شهروندان و مردم شهر آغاز کردند و همچنین با دوراندیشی و همچنین نگاه بلند خود دریافتند که جهت گسترش و همچنین تداوم انقلاب اسلامی به یک اقتدار و قدرت مستحکم و همچنین نهاد یافته مردمی مستلزم و نیاز می باشد لذا دستور تشکیل بسیج را صادر فرمودند.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) خراسان رضوی گفت: تشکیل بسیج از ۲ منظر مد نظر رهبر کبیر انقلاب بود اول آنکه انقلاب اسلامی جهت گسترش اندیشه به همه جوامع اسلامی و همچنین انسانی مستلزم و نیاز به اقتدار و قدرت مردمی دارد و همچنین از طرفی اندیشه انقلاب مورد هجمه دشمنان قرار خواهد گرفت که مقابله با آن هم نیز یک اقتدار و قدرت متشکل و همچنین منظم می‌خواهد.

نظری افزود: آنکه بعضی جوانان در هجمه‌های فرهنگی دشمن آسیب‌پذیر می‌شوند به آن دلیل می باشد که شناخت درست از قبل انقلاب و همچنین ماهیت تشکیل بسیج ندارند در حالی که بسیج در عمر ۳۹ ساله خود کارنامه خیلی زیاد درخشانی در دفاع از انقلاب و همچنین ارزش‌های انقلاب دارد.

او همچنین اظهار داشت: در شرایط کنونی نیز با توجه به هجمه‌های همه جانبه دشمنان انقلاب تنها و فقط حضور بسیجی‌وار شهروندان و مردم شهر چه در حوزه‌های سخت، نیمه سخت و همچنین نرم کارساز می باشد و همچنین تنها و فقط با مشارکت‌های مردمی می‌توانیم بر معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنیم.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) خراسان رضوی گفت: در مواجهه با آمریکا نیز در صورتی که با ایدئولوژی بسیجی، اعتقادات اسلامی و همچنین تجربه چهل ساله انقلاب اسلامی به آن پیشامد جدید نگاه کنیم راه مبارزه در دستور کار قرار می‌گیرد.

نظری افزود: اقتدار و قدرت آمریکا در همه باره‌ها در حال افول و همچنین اقتدار و قدرت نظام اسلامی در حال گسترش می باشد، آمریکا دیگر نه اقتدار و قدرت نظامی، نه اقتصادی و همچنین نه اقتدار و قدرت فرهنگی دارد، امروز اشتغال در کشور آمریکا منوط به غارت ثروت‌های اعراب می باشد.

او همچنین اظهار داشت: بایستی و حتما راه مبارزه را انتخاب کنیم و همچنین نباید در آن راه دچار تفرقه شویم، مبارزه ما با آمریکا مبنای اعتقادی، منطقی و همچنین تجربی دارد، ما از دیکتاتوری و همچنین مسلط بودن و تسلط داشتن سیاسی و همچنین نظامی آمریکا عبور کرده‌ایم و همچنین بایستی و حتما آن اقتدار و قدرت خود را با تمام وجود باور داشته باشیم زیرا اکنون آمریکا از درون تهی شده و همچنین تنها و فقط اقتدار و قدرت رسانه‌ای و همچنین عملیات روانی دارد و همچنین حتی در نهاد ملل هم کسی گوش به حرف آمریکا نمی‌دهد.

انتهای پیام/ح

فرمانده سپاه خراسان رضوی: با مشارکت‌های مردمی می‌توانیم بر معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنیم در تاریخ ۲۷ November 2018 | 3:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …