خانه / اخبار خراسان / سردار نقدی در مشهد: چله انقلاب ایران بیانگر آخر مردمسالاری دینی و همچنین مشارکت سیاسی می باشد

سردار نقدی در مشهد: چله انقلاب ایران بیانگر آخر مردمسالاری دینی و همچنین مشارکت سیاسی می باشد

سردار نقدی در مشهد: چله انقلاب ایران بیانگر آخر مردمسالاری دینی و همچنین مشارکت سیاسی می باشد

|سردار نقدی در مشهد: چله انقلاب ایران بیانگر آخر مردمسالاری دینی و همچنین مشارکت سیاسی می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در نشست تخصصی تبیین و همچنین گفتمان سازی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در مجتمع آیه‌های مشهد اظهار داشت: پدیده ۴۰ سالگی انقلاب مثل خود انقلاب یک پدیده بی‌نظیر و همچنین استثنایی می باشد و همچنین با هیچ حادثه تاریخی جز نهضت انبیاء اولوالعزم قابل مقایسه نیست.چهل سالگی انقلاب هم یک استثناء می باشد زیرا انقلاب‌ها در طول تاریخ غالبا به چهل سالگی نرسیدند.

سردار نقدی در ادامه با اشاره به آنکه انقلاب مشروطه در ایران سر از سفارت انگلستان در آورد و همچنین پس نتیجه آن می شود که‌اش حاکم شدن مستبدان بود، دیکتاتورهای دیکتاتورتر از شاه‌های قبلی؛ انقلاب اخوان المسلمین در مصر و همچنین تونس نیز به دو سال شمسی و همچنین شش ماه نرسیدند ادامه داد: انقلاب فرانسه و همچنین شوروی و همچنین چین نیز چنین نتایجی داشتند.آن سرنوشت انقلاب‌های جهان می باشد که یا بلافاصله سرنگون شدند و همچنین از بین رفتند و همچنین یا در طول تاریخ منحرف و همچنین به مسیرهای دیگر رفتند.

دست یار فرهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به چهل سالگی خود می‌رسد در حالی که کوچک‌ترین دگرگونی و تغییری در مشی و همچنین زاویه در مرام و همچنین اصول و همچنین ارزش‌ها ساخته یا ایجاد نمی‌می شود؛ امروز رهبر انقلابی و همچنین نیروهای انقلابی به صد در صد جملات، مواضع و همچنین اصول امام و پیشوا پایبند خواهند بود.

سردار نقدی افزود: انقلاب‌های دیگر تکیه گاه‌هایی داشتند ولی باید توجه داشت انقلاب اسلامی ایران بدون اتکاء به قدرتی و همچنین با مقاومت خود با تمام اقتدار و قدرت‌ها و همچنین سلطه جهانی وارد جنگ و همچنین مبارزه شده و همچنین توانسته چهل سال شمسی سراپا بماند و همچنین مقاومت کند؛ آن کار کوچکی نیست؛ حال بعضی‌ها می‌خواهند شهروندان و مردم شهر را سرگرم مسائل کوچک کنند؛ بایستی و حتما حواسمان جمع باشد فریب نخوریم و همچنین جای پیروز و همچنین شکست خورده عوض نشود.

او همچنین ادامه داد: نباید فریب تصویرسازی‌های غلط، جنگ روانی، وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها و همچنین عملیات رسانه‌ای دشمن را خورد؛ امروز دشمن به دنبال ساخته یا ایجاد واقعیت کاذب ساختگی می باشد و همچنین ما را به جای واقعیت، سرگرم دنیای مجازی کرده می باشد ولی باید توجه داشت واقعیت چیست؟

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران اظهار داشت: واقعیت در سال شمسی قبل رگبار پیروزی‌های انقلاب اسلامی و همچنین زنجیره‌ای از شکست‌های آمریکا بوده که به عینه اتفاق افتاده می باشد، واقعیت آن می باشد که در عراق و همچنین سوریه‌، داعش خود خوانده که آمریکا پایه گذار آن هم بود، فروپاشید؛ بسیج و همچنین حشدالشعبی تشکیل شد و همچنین مرزها را در دست گرفتند.

سردار نقدی گفتن کرد: واقعیت آن می باشد که بعد از فروپاشی داعش خود خوانده آمدند و همچنین در کردستان عراق توطئه کردند و همچنین نیت و اراده داشتند اسرائیل دومی تشکیل داده و همچنین مانع اتصال ایران به مرزهای فلسطین شوند و همچنین عاقبت تجزیه آن هم رقم خورد و همچنین رفراندوم کردند و همچنین عاقبت کرکوک و همچنین منطقه ها و مناطق نفتی از دستشان خالی شد. 

او همچنین خاطرنشان کرد: بعد از آن شکست در کردستان عراق، در لبنان نخست وزیر لبنان را به عربستان بردند و همچنین او را گروگان گرفتند و همچنین رسوایی پهناور و بزرگ سیاسی بین‌المللی عربستان و همچنین آمریکا به وجود آمد؛ می‌خواستند او را وادار به خلع سلاح گروه و حزب الله کنند و همچنین جنگ داخلی در لبنان راه بیاندازد تا اسرائیل به امنیت و همچنین آسایش برسد پس نتیجه آن می شود که آن هم چه شد؟ ۷۵ قسمت و بخش کرسی‌های مجلس از آن هم گروه و حزب الله شد.

سردار نقدی با اشاره به اعتراضات سال شمسی قبل در ایران و همچنین موج‌سواری عده‌ای از آن اعتراضات افزود: چند صد میلیون دلار پول با هدف شلوغی در ایران صرف کردند؛ ریاست جمهور آمریکا روز اول اغتشاشات در دی‌ماه پشت بلندگو آمد و همچنین از اغتشاشات حمایت کرد و همچنین معتقد به تعویض رژیم در ایران شد، چند روزی نگذشت و همچنین ورق برگشت و همچنین آبرویش رفت و همچنین در شهرهایی که عده‌ای آمده بودند و همچنین اعتراض کردند صد برابر آن هم جمعیت به طرفداری از انقلاب تظاهرات کردند.

او همچنین ادامه داد: بعد از آن هم خواستند ناتوی عربی را با هدف جنگ اعراب و همچنین ایران راه بیندازند، سرانجام آن هم دعوای بین قطر و همچنین عربستان بود که آن هم اتحاد شورای همکاری خلیج فارس هم به هم خورد و همچنین با تحریم قطر توسط عربستان به پایان رسید و همچنین آن ایران بود که به کمک قطر رسید و همچنین آب و همچنین غذا به قطر رساند.

دست یار فرهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد: آن‌ها واقعیت‌هاست، شکست‌های آمریکا و همچنین یاغیان آن هم در منطقه واقعیت می باشد، افول آمریکا و همچنین اسرائیل واقعیت امروز می است و خواهد بود.امروز واقعیت‌های حقیقی جایش را به واقعیت‌های ساختگی داده و همچنین پیروزی پهناور و بزرگ و همچنین عظیم چهل سالگی انقلاب را از یاد برده‌ایم.

سردار نقدی افزود: آن کشور چهل سال شمسی مورد تهاجم فرهنگی، ۲۷۵ رسانه رادیو و همچنین تلوزیون و همچنین ده‌ها هزار کانال و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید با هدف‌های از پا انداختن شهروندان و مردم شهر از لحاظ اعتقادی دینی و همچنین فرهنگی بوده ولی باید توجه داشت امروز خروجی آن هم، دو میلیون جوانی می باشد که در آخر اوضاع بد اقتصادی، به پیاده‌روی اربعین می‌روند و همچنین صف بلند جوانان جهت رفتن به جبهه مقاومت اشک می‌ریزند.

او همچنین ادامه داد: تهاجم فرهنگی شکست خورده؛ همچنین تهاجم اقتصادی هم شکست خواهد خورد، هشت سال شمسی و همچنین شش ماه از وعده شش ماهه فروپاشی ایران و همچنین تحریم‌های فلج کننده ضد جمهوری اسلامی قبل ولی باید توجه داشت امروز می‌بینیم که از آن هم وعده شش ماهه، هشت سال شمسی و همچنین شش ماه قبل و همچنین انقلاب با سرعت در حال پیش روی می باشد.

دست یار فرهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد: گرانی ربطی به انقلاب ندارد، ساحت انقلاب عظیم می باشد ما انقلاب کردیم که استقلال، آزادی، شهروندان و مردم شهر‌سالاری بررسی کننده و پروهشگر می شود و همچنین کسی در انقلاب شعار گرانی و همچنین ارزانی نداده می است و خواهد بود.ما انقلاب کردیم که به استقلال برسیم؛ یادتان هست تمام نخست وزیرهای شاه را آمریکا انتخاب می‌کرد؟مستشاران آمریکایی در همه جا دفتر داشتند و همچنین ایران اختیاری نداشت؛ انقلاب آمد تا آن وضع را خاتمه دهد.

سردار نقدی گفتن کرد: نیازی به خواندن خاطرات انقلابیون آن هم زمان نیست؛ صرفا خاطرات خاندان سلطنتی و همچنین درباریان بس می باشد؛ آن هم‌ها خودشان اعتراف می‌کنند، خود شاه اعتراف می‌کند که من ثروت‌های ملت را در جیب انگلیس و همچنین آمریکا ریختم، من به هر سازی که انگلیس و همچنین آمریکا زدند رقصیدم ولی باید توجه داشت حالا من را در کشور خودشان راه نمی‌دهند.

او همچنین با اشاره به آنکه آمریکا چیزی جز گاو شیرده نمی‌خواهد افزود: امروز ما مستقل‌ترین کشور دنیا بدون هیچ خدشه‌ای هستیم و همچنین تمام دوست و همچنین دشمن به آن مطلب گواهی می‌دهند؛ امروز در اقصی نقاط ایران آزادی گفتن موج می‌زند؛ دانشجوی سال شمسی دوم دانشگاه روبروی رهبر انقلاب بدون هیچ ترس و همچنین لکنت زبانی از شخص اول مملکت انتقاد می‌کند؛ چند هزار سال شمسی در آن کشور حاکمیت دیکتاتوری و همچنین استقلال فردی بوده و همچنین یک فرد یا شخص جهت همه اراده و تصمیم راسخ می‌گرفته ولی باید توجه داشت امروز شهروندان و مردم شهر سالاری در آخر خود و همچنین مشارکت شهروندان و مردم شهر در تحولات سیاسی کشور زبانزد می باشد.

او همچنین ادامه داد: محمدرضا شاه ده‌ها هزار فرد یا شخص را صرفا جهت مخالفت زبانی، زندانی و همچنین شهید کرد؛ آن اوضاع آزادی گفتن در ایران بوده می است و خواهد بود.ولایت فقیه ضامن استقلال، آزادی و همچنین شهروندان و مردم شهر سالاری می باشد و همچنین براساس اصول اسلام راهنمایی هم می‌کند ولی باید توجه داشت کسی را اجبار نمی‌کند.انقلاب جهت ایران و همچنین جامعه بشری برکاتی داشته که قرن‌ها بایستی و حتما شاکر آن هم باشیم؛ نمونه‌اش نجات ملت از یوغ ستمگری چند هزار سال شمسی رژیم‌های پادشاهی کثیف می باشد.

دست یار فرهنگی سپاه ادامه داد:  ۹۰ قسمت و بخش پول نفت ایران را تا مدت‌ها انگلیس و همچنین آمریکا می‌بردند؛ افتخار شاه آن بود که آن قسمت و بخش را به ۴۵ قسمت و بخش رسانده در صورتی که هزینه استخراج تنها ۵ قسمت و بخش می است و خواهد بود.انقلاب شهروندان و مردم شهر را از شر و همچنین مصیبت آن اشرار نجات داد؛ آن ۴۰ سالگی بایستی و حتما سکوی پرتاب به سمت پیروزی‌های پهناور و بزرگ و همچنین عرصه‌های دیگر باشد.

سردار نقدی ادامه داد: در آن چهل سال شمسی تحت فشار و همچنین توطئه بودیم و همچنین به صورت جهشی و همچنین شگفت‌انگیز پیش رفتیم؛ با وجود آن هنگام و زمانی که سراغ آمار می‌رویم همه آن هم افتخار می باشد؛ بایستی و حتما در چهل سالگی انقلاب آن‌ها را بگوئیم.

انتهای پیام/ن

سردار نقدی در مشهد: چله انقلاب ایران بیانگر آخر مردمسالاری دینی و همچنین مشارکت سیاسی می باشد در تاریخ ۲۹ November 2018 | 12:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …