خانه / اخبار خراسان / رزم حسینی؛ جدی‌ترین گزینه استانداری خراسان رضوی؟

رزم حسینی؛ جدی‌ترین گزینه استانداری خراسان رضوی؟

رزم حسینی؛ جدی‌ترین گزینه استانداری خراسان رضوی؟

|رزم حسینی؛ جدی‌ترین گزینه استانداری خراسان رضوی؟ از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، کلاف مشخص کردن استاندار خراسان رضوی هر روز پیچیده‌تر می‌می شود و همچنین البته آن رویه همواره در خراسان رضوی وجود داشته؛ به نحوی که استاندار خراسان رضوی همواره آخرین استانداری بوده که مشخص کردن شده و همچنین آن رویه در زمان انتصاب رشیدیان نیز اتفاق افتاد.

بعد از آنکه رشیدیان استاندار سابق خراسان رضوی با قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان روبه‌رو شد و همچنین جای خود را به قربان میرزایی به عنوان سرپرست داد اینک اوضاع استانداری خراسان رضوی همچنان مبهم می باشد.

ولی باید توجه داشت در تازه ترین و جدیدترین گمانه‌زنی‌ها به‌نظر می‌رسد شانس رزم حسینی همچنان جهت تصدی سمت استانداری خراسان رضوی بالا می باشد و همچنین او همچنین تغییر پیدا کردن به جدی‌ترین گزینه در آن میان شده می باشد.

استانداری کرمان شامل سوابق اجرایی رزم حسینی می باشد. همچنین او همچنین مدیرعامل مجتمع صنعتی و همچنین شرکت ماشین‌آلات راه‌سازی بود.

علیرضا رزم حسینی عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری و همچنین توسعه استان کرمان، مشاور بازرگانی بنیاد مستضعفان، مدیرعامل شرکت‌های تکنوپروم، کاترپلار تکنوپروم، جنرال تریدینگ، ریاست انجمن تولیدکنندگان و همچنین واردکنندگان ماشین‌آلات ساختمانی و همچنین معدنی کشور را در کارنامه اجرایی خود دارا می باشد.

استاندار سابق کرمان مؤسس چند شرکت تخصصی فعال در حوزه‌های ژئوتکنیک، ژئوفیزیک حفاری و همچنین اکتشاف معادن، مؤسس کارخانه‌های متنوع و گوناگون و مختلف در استان کرمان از دیگر سوابق اجرایی او همچنین می باشد.

علیرضا رزم حسینی قائم مقام لشکر ثارالله، جانشین عملیات قرارگاه خاتم الانبیاء‌(ص)، ریاست ستاد فرماندهی سپاه هشتم صاحب‌الزمان(عج)، بنیان‌گذار بنیاد حفظ آثار و همچنین نشر دفاع مقدس در ایران و همچنین کرمان و همچنین شرکت در عملیات‌های متنوع و گوناگون و مختلف دفاع مقدس (رمضان، بدر و همچنین خیبر) را بر‌عهده داشته می باشد.

انتهای پیام/ح

رزم حسینی؛ جدی‌ترین گزینه استانداری خراسان رضوی؟ در تاریخ ۳۰ November 2018 | 1:23 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …