خانه / اخبار خراسان / نمایش جلسه علنی دادگاه عضو شورای شهرستان و همچنین تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در مشهد

نمایش جلسه علنی دادگاه عضو شورای شهرستان و همچنین تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در مشهد

نمایش جلسه علنی دادگاه عضو شورای شهرستان و همچنین تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در مشهد

|نمایش جلسه علنی دادگاه عضو شورای شهرستان و همچنین تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در مشهد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن  از مشهدمقدس، به نقل از مدیریت روابط عمومی و همچنین ارتباطات دادگستری خراسان رضوی، جلسه رسیدگی به‌ اتهام های یکی از افراد شورای شهرستان و همچنین تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در مشهد امروز به‌صورت علنی برگزار شد.

برپایه همین نقل از نخستین جلسه رسیدگی به اتهام های یکی از افراد شهرستان مشهد به‌همراه تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در شعبه ۱۳۲ دادگاه کیفری دو مشهد به‌ریاست قاضی باخدا به‌صورت علنی در مجتمع قضایی امام و پیشوا خمینی(ره) مشهد برگزار شد.

در آن جلسه که با حضور افرادی که متهم شده اند و همچنین وکلای آنها و همچنین تعدادی از دانشجویان، شهروندان و همچنین اصحاب رسانه و همچنین نشریات و مطبوعات برگزار شد، قاضی باخدا بعد از اعلام رسمیت جلسه و همچنین اعلام تذکرات قوانین و قانونی و همچنین اخلاقی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری از نماینده دادستان خواست که به‌خواندن و قرائت کیفرخواست تنظیمی بپردازد.

بعد از خواندن و قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان عمومی و همچنین انقلاب مشهد، افرادی که متهم شده اند حاضر در جلسه به دفاع از خود در مورد اتهام های متنوع و گوناگون و مختلف شامل ارتکاب به فعل حرام، شرب خمر، اعمال نفوذ به‌خلاف حق و همچنین مقررات قوانین و قانونی، تحصیل مال نامشروع، ارتشاء، شروع به ارتشاء، تصدی بیش از یک کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل، نشر عکس‌های مستهجن، دائر کردن مکان فساد و همچنین فحشا، معاونت و همچنین ارتکاب در فعل حرام از طریق تشکیل باند و همچنین روابط نامشروع پرداختند.

در آن جلسه همچنین وکلای مدافع افرادی که متهم شده اند ضمن ارائه دفاعیه، توضیحات و همچنین دفاعیات مورد نظر را به محضر دادگاه ارائه کردند.

گفتنی می باشد نخستین جلسه رسیدگی به اتهام های خانم‌ها (آ ــ الف)، (ز ــ پ)، (ت ــ ص)، (الف ــ ر)، (س ــ م) و همچنین آقایان (م ــ د) و همچنین (الف ــ ش) با یک ساعت تأخیر به‌دلیل عدم‌حضور دو تن از افرادی که متهم شده اند پرونده در ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و همچنین در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به‌پایان رسید، همچنین جلسه آتی رسیدگی به اتهام های اشخاص مذکور بنا به‌درخواست وکلای افرادی که متهم شده اند به‌صورت علنی برگزار می‌می شود.

انتهای پیام/ح*

نمایش جلسه علنی دادگاه عضو شورای شهرستان و همچنین تعدادی دیگر از افرادی که متهم شده اند در مشهد در تاریخ ۱ December 2018 | 4:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …