خانه / اخبار خراسان / نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: نباید تمامی معظلات و مسائل و مشکلات را به تحریم‌ها گره زد

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: نباید تمامی معظلات و مسائل و مشکلات را به تحریم‌ها گره زد

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: نباید تمامی معظلات و مسائل و مشکلات را به تحریم‌ها گره زد

|نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: نباید تمامی معظلات و مسائل و مشکلات را به تحریم‌ها گره زد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر عصر امروز در مراسم روز دانشجو در محل دانشگاه خیام مشهد اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های بارز دانشجویان در جریان نهضت انقلاب اسلامی، مطالبه گری می باشد و همچنین آن جریان در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز تقویت شد و همچنین امروز دانشجو را بایستی و حتما با شاخص مطالبه‌گری در طراز ارزش‌ها و همچنین آرمان‌های انقلاب اسلامی شناخت و همچنین نباید آن مطالبه گری در حد مسائل صنفی تقلیل پیدا کند.

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان ما بایستی و حتما امروز در برابر مطالبات دانشجویان پاسخگو باشند و همچنین روحیه نقدپذیری را در خود افزایش دهند و همچنین دانشجویان نیز بایستی و حتما آن روحیه را در خود تقویت کنند.

پژمانفر افزود: جوانان و همچنین دانشجویان زیرساخت و همچنین مهمترین ظرفیت جهت ساختن بعدی کشور خواهند بود و همچنین مسئولان بایستی و حتما از آن ظرفیت بهره بگیرند و همچنین فاصله میان خود و همچنین دانشجویان را از میان ببرند و همچنین تنها در آن صورت می باشد که کشور روی ریل پیشرفت قرار می‌گیرد.

او همچنین با اشاره به تجربه دوران جنگ تحمیلی و همچنین حضور پرشور جوانان خاطرنشان کرد: دوران دفاع مقدس بهترین مثال از همدلی و همچنین همراهی میان تمامی ارکان و همچنین آحاد جامعه بود و همچنین همین ویژگی سبب شد تا تهدید تغییر پیدا کردن به فرصت می شود.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی تاکید کرد: امروز نیز مسئولان بایستی و حتما فاصله‌ها را از میان بردارند و همچنین از ظرفیت جوانان بهره بیشتری بگیرند.

پژمانفر خاطرنشان کرد: جریان دانشجویی می‌تواند در حوزه مطالبه‌گری و همچنین شفاف سازی و همچنین روشنگری قدم بردارد و همچنین یکی از آن مطالبات می‌تواند در باره دارایی ها مسئولان باشد که دانشجویان بایستی و حتما به عنوان یک جریان مطالبه‌گر در آن حوزه وارد شدن داشته باشند.

او همچنین ادامه داد: دولتمردان و همچنین مسئولان در کنار توجه به دانشجویان بایستی و حتما توجه خود را معطوف به ظرفیت‌های داخلی کنند و همچنین تمامی مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات به ویژه در حوزه معیشتی و همچنین مسائل اقتصادی را نباید به تحریم و همچنین قطع ارتباط و رابطه با غرب گره زد.

انتهای پیام/ش

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد در مجلس: نباید تمامی معظلات و مسائل و مشکلات را به تحریم‌ها گره زد در تاریخ ۱۱ December 2018 | 4:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …