خانه / اخبار خراسان / سردار اشتری در مشهد: خانواده ناجا شامل ۷۰ هزار حافظ قرآن می باشد

سردار اشتری در مشهد: خانواده ناجا شامل ۷۰ هزار حافظ قرآن می باشد

سردار اشتری در مشهد: خانواده ناجا شامل ۷۰ هزار حافظ قرآن می باشد

|سردار اشتری در مشهد: خانواده ناجا شامل ۷۰ هزار حافظ قرآن می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در آیین اختتامیه بیست و همچنین سومین دوره مسابقات سراسری کارکنان و همچنین اولین دوره مسابقات سراسری خانواده کارکنان قوه انتظامی که در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: بایستی و حتما به قرآن پناه ببریم و همچنین توسل به قرآن داشته باشیم چرا که رمز موفقیت ما پیروی از قرآن می باشد.

او همچنین افزود:‌ براساس آمارهای موجود در تجزیه و همچنین تحلیل مراکز تحقیقاتی و همچنین پژوهشی قوه انتظامی در باره بررسی کردن ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف جرم و جنایت شناسی و همچنین آسیب‌شناسی‌های فرهنگی و اجتماعی، خانواده‌هایی که انس با قرآن داشته اند خطاهایشان کمتر و همچنین موفقیت‌های آنان اکثرا و بیشتر بوده می باشد.

سردار اشتری گفت: البته بایستی و حتما به کلام الهی و همچنین کلام ائمه معصومان (ع) توجه داشته باشیم و همچنین با شناخت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به پیش برویم چرا که هر کجا آن توجه و همچنین شناخت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته‌ایم به موفقیت و همچنین سربلندی رسیده‌ایم.

فرمانده ناجا گفت: در دوران دفاع مقدس نمونه بارز اجرای احکام الهی را می‌بینیم، در آن دوران کمترین تجهیزات و همچنین امکانات را در برابر دشمن داشتیم، ولی باید توجه داشت علت پیروزی شهروندان و مردم شهر انقلابی و همچنین رزمندگان ما توجه به قرآن و همچنین کلام الهی بود که از زبان نایب امام و پیشوا زمان (عج) حضرت امام و پیشوا خمینی (ره) جاری شد.

او همچنین افزود: خداوند قدرتی معنوی به امام و پیشوا خمینی (ره) می دهد که هنگام و زمانی که اعلام می‌کنند جبهه مستلزم و نیاز به نیرو دارد خیل عظیم شهروندان و مردم شهر و همچنین نیروهای مسلح در قالب یک بسیج مقتدر خود را به صحنه نبرد حق علیه باطل می‌رسانند و همچنین جانانه از کشور و همچنین ارزش های اسلامی و همچنین انقلابی دفاع می کنند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: جامعه‌ای که از مفاهیم و همچنین آموزه‌های قرآنی برخوردار می باشد سرزنده، فعال و همچنین شامل روحیه جهادی و همچنین انقلابی می باشد و همچنین به پیروزی، موفقیت و همچنین سربلندی دست می‌یابد.

او همچنین با تشکر از اقدامات گسترده قوه انتظامی در باره موضوعات قرآنی گفت: آن که بیش از ۷۰ هزار حافظ از یک جزء تا کل قرآن را در ناجا داریم نشان از عزم جدی و همچنین اهتمام و همچنین تلاش بی وقفه نهاد عقیدتی سیاسی و همچنین تعهد کارکنان پلیس و همچنین خانواده‌های انقلابی آنهاست و همچنین بایستی و حتما حرکت در آن مسیر را به سرعت ادامه بدهیم.

سردار اشتری تاکید کرد: بایستی و حتما تمام ظرفیت‌های قوه انتظامی در خدمت ماموریت‌های معنوی نهاد عقیدتی سیاسی باشد چرا که آن کار تاثیرات و همچنین اثرات مفید و همچنین ارزنده‌ای در اجرای ماموریت‌های پلیس خواهد داشت.

او همچنین گفت: امروز قوه انتظامی در اقصی نقاط کشور حضور دارد و همچنین ماموریت‌های متنوعی انجام می‌دهد که به همین واسطه آسیب‌پذیری به علت پراکندگی و همچنین تنوع ماموریت‌ها زیاد می باشد؛ در صورتی که می‌خواهیم در ماموریت‌های خود موفق باشیم و همچنین آسیب نبینیم بایستی و حتما روحیه ایمانی، مسلمانی، انقلابی و همچنین جهادی خود را افزایش بدهیم.

سردار اشتری اظهار داشت: امنیت کشور و همچنین پاسداری از ارزش‌های اسلامی و همچنین انقلابی از وظایف و همچنین تکالیف قوه انتظامی می باشد و همچنین همچنین مهم‌ترین نعمت که نعمت امنیت می باشد به دستان توانمند و همچنین با حضور و همچنین عزم جدی کارکنان پلیس نمود پیدا می‌کند و همچنین پیشرفت و همچنین توسعه کشور در سایه امنیتی می باشد که بایستی و حتما توسط کارکنان متعهد، آماده به کار و همچنین حرفه‌ای پلیس بررسی کننده و پروهشگر می شود و همچنین بایستی و حتما مجریان و همچنین عاملان آن تکلیف و همچنین ماموریت های سنگین جهت مبارزه با هرگونه چالش و همچنین آسیب و همچنین تهدید آماده و همچنین مصمم باشند.

فرمانده قوه انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تهدیدات و همچنین چالش‌های پیش روی کارکنان پلیس در تمام ابعاد نظامی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و همچنین فضای مجازی می باشد و همچنین آنها بایستی و حتما از نظر جسمی، معنوی، تجهیزات و همچنین آموزش‌ها حرفه‌ای و همچنین قوی باشند.

سردار اشتری گفت: ارتقاء روحیه قرآنی، جهادی و همچنین معنوی و همچنین حرفه‌ای‌گرایی، محور اقتدار و همچنین اعتبار پلیس انقلابی می باشد و همچنین هرچه در آن مسیر مقدس گام برداریم و همچنین تلاش کنیم نیازمند جدیت بیشتری هستیم تا با روحیه جهادی و همچنین معنوی و همچنین قرآنی و همچنین همچنین هوشمندی و همچنین عقلانیت همراه با اقتدار بتوانیم پاسدار نظم و همچنین امنیت و همچنین مدافع حریم ولایت باشیم.

انتهای پیام/ ز

سردار اشتری در مشهد: خانواده ناجا شامل ۷۰ هزار حافظ قرآن می باشد در تاریخ ۱۴ December 2018 | 12:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …