خانه / اخبار خراسان / شهردار مشهد: اعتماد شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما با کار و همچنین عمل جلب کرد

شهردار مشهد: اعتماد شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما با کار و همچنین عمل جلب کرد

شهردار مشهد: اعتماد شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما با کار و همچنین عمل جلب کرد

|شهردار مشهد: اعتماد شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما با کار و همچنین عمل جلب کرد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، محمدرضا کلایی عصر امروز در مراسم تکریم و همچنین معارفه شهردار مشهد در تالار دانشکده علوم دانشگاه فردوسی اظهار داشت: از حسن اعتماد شورای اسلامی مشهد تشکر می‌کنم و همچنین امیدوارم با عملکردم پاسخگوی آنها باشم و همچنین امیدوارم با کمک همه زحمات را به پس نتیجه آن می شود که برسانیم، جهت آقای تقی زاده آرزوی توفیق دارم.

شهردار مشهدمقدس گفت: واقعیت آن می باشد که زمانی که در آن دوره بحث شهرداری مشهد پیش آمد به قرآن رجوع کردم و همچنین ابتدای صفحه آیه ۹۶ سوره اعراف آمد؛ دلم قرص شد و همچنین می‌خواهم خدمت تو عرض کنم با آن نشانه‌ای که گرفتن کردم مطمئن هستم به کمک تو و همچنین سایر شهروندان دوران درخشان و همچنین پرامیدی را رقم بزنیم.

کلائی افزود: شهرستان مشهد ظرفیت بسیاری دارد و همچنین ظرفیت جهت کار کردن همه ما را دارد ولی باید توجه داشت انصافا کوچک‌تر و همچنین خسته تر از آن هم می باشد که تحمل تضادها را داشته باشد؛ شهرستان مشهد مثل خیلی از شهرهای کشور درگیر مسائل و همچنین شکاف‌هایی می باشد که تنها راه مواجهه با آنها گفت‌وگو در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف می باشد. بایستی وارد آن گفت‌وگو شویم و همچنین می‌خواهیم در مدت مسئولیت بیشترین خدمت را داشته باشیم.

او همچنین گفت: جهت آن کار بایستی و حتما پیشگام و همچنین پیشقدم شد و همچنین قدم نخست را بنده بایستی و حتما بردارم و همچنین همکارانم نیز همراه باشند و همچنین بایستی و حتما اعتماد شهروندان و مردم شهر را با کار و همچنین عمل جلب کرد تا آنها نیز در کنار ما قرار بگیرند و همچنین آنها نیز به مقدار و اندازه‌ای که ما دوست داریم مشهد را دوست داشته باشند و همچنین در کنار هم بتوانیم شکاف‌های شهرستان را بهبود ببخشیم و همچنین مشهد را به ظرفیت اصلی خود و همچنین به جایگاه رفیعی که برایش در نظر داریم برسانیم و همچنین قدم نخست را ما برخواهیم داشت.

شهردار مشهدمقدس گفت: از همه ذی نفعان حوزه مدیریت شهری کمک خواسته‌ام؛ کلام آخرم خطاب به کسی می باشد که صاحب آن شهرستان می باشد و همچنین هر آنچه داریم و همچنین نداریم از او می باشد و همچنین امیدواریم امام و پیشوا رئوف و همچنین مهربانی ما را مورد عنایت خود قرار دهد؛ هرچه در آن شهرستان می باشد ناشی از نفس پربرکت امام و پیشوا رضا(ع) می باشد و همچنین نیازمند همدلی جهت خدمت به زائران ایشان هستیم.

انتهای پیام/ن

شهردار مشهد: اعتماد شهروندان و مردم شهر را بایستی و حتما با کار و همچنین عمل جلب کرد در تاریخ ۱۵ December 2018 | 4:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …