خانه / اخبار خراسان / مشهد در میان کلانشهرها اوضاع ترافیکی مناسبی ندارد

مشهد در میان کلانشهرها اوضاع ترافیکی مناسبی ندارد

مشهد در میان کلانشهرها اوضاع ترافیکی مناسبی ندارد

|مشهد در میان کلانشهرها اوضاع ترافیکی مناسبی ندارد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، مجتبی بهاروند همین امشب در همایش بین‌المللی حمل و همچنین نقل در هتل پارس مشهد اظهار داشت: کلانشهر مشهد در میان کلان شهرستان ها اوضاع ترافیکی خوبی ندارد که بخشی مرتبط به فرهنگ ترافیکی و همچنین بخشی مرتبط با مسائل فنی می باشد.

ریاست کمیسیون حمل و همچنین نقل شورای شهرستان مشهد گفت: متاسفانه طی چندین سال شمسی قبل بجای آنکه به سمت بهره بری و استفاده اکثرا و بیشتر از حمل ونقل عمومی حرکت کنیم به سمت بهره بری و استفاده از خودروهای فردی یا شخصی رفته‌ایم.

بهاروند گفت: یکی از سیاست‌های شورای شهرستان پنجم مشهد در بحث حمل ونقل درون شهری توسعه حمل ونقل عمومی و همچنین ساخته یا ایجاد باره جهت کاهش بهره بری و استفاده از خودرو فردی یا شخصی می باشد که کاهش آلودگی هوا را نیز به دنبال خواهد داشت.

او همچنین خاطرنشان کرد: در آن مسیر، مشکلاتی وجود دارد که همه بایستی و حتما مارا یاری دهند مانند مسیر خط سه بی آرتی که اجرای آن هم را آغاز کردیم ولی باید توجه داشت همکاری نکردن بعضی نهادها ادامه آن هم را متوقف کرده می باشد، ولی باید توجه داشت با آن وجود مصمم هستیم حمل ونقل عمومی را توسعه دهیم.

انتهای پیام/ ت
 

مشهد در میان کلانشهرها اوضاع ترافیکی مناسبی ندارد در تاریخ ۱۷ December 2018 | 4:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …