خانه / اخبار خراسان / ۱۰۳ قطعه پرنده وحشی از صیادان حرفه‌ای در مشهد کشف شد

۱۰۳ قطعه پرنده وحشی از صیادان حرفه‌ای در مشهد کشف شد

۱۰۳ قطعه پرنده وحشی از صیادان حرفه‌ای در مشهد کشف شد

|۱۰۳ قطعه پرنده وحشی از صیادان حرفه‌ای در مشهد کشف شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، ابوالفضل شعبانی اظهار داشت: پیرو به گفته موثق مردمی مبنی بر صید پرندگان وحشی در منطقه آزاد کنه بیست (محور مشهد- سرخس) توسط صیادان حرفه‌ای یگان حفاظت محیط زیست استان بلافاصله به‌محل اعزام شدند.

او همچنین ادامه داد: محیط‌بانان مشهد و همچنین فریمان طی دو اکیپ با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین به‌روش نامحسوس متخلفین را در زمین‌های کشاورزی کنه بیست شناسایی و همچنین دستگیر کردند.

 شعبانی ضمن اشاره به‌آنکه متخلفان به منظور صید پرندگان، بیش از ۲۰۰ متر تور هوایی گسترده بودند، گفت: چهار فرد یا شخص از متخلفان در حال جابه‌جایی پرندگان وحشی صید شده دستگیر و همچنین از بازرسی خودرو تعداد  ۱۰۳ قطعه پرنده وحشی کشف و همچنین توقیف شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خرسان رضوی با اشاره به‌آنکه یکی از اشخاص دستگیر شده از صیادان و همچنین شکارچیان حرفه‌ای و همچنین بنام مشهد بوده که سابقه چندین نوبت دستگیری در خصوص صید پرندگان وحشی دارد، متذکر شد: همچنین و علاوه بر پرندگان وحشی ۱۲ تور و همچنین ۱۶ دام پرنده‌گیری به‌همراه ۳ عدد قفس کشف و همچنین توقیف شد.

انتهای پیام/

۱۰۳ قطعه پرنده وحشی از صیادان حرفه‌ای در مشهد کشف شد در تاریخ ۱۸ December 2018 | 3:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …