خانه / اخبار خراسان / مشهد| ایران یکی از کشورهای سرآمد در حوزه امنیت پرواز می باشد

مشهد| ایران یکی از کشورهای سرآمد در حوزه امنیت پرواز می باشد

مشهد| ایران یکی از کشورهای سرآمد در حوزه امنیت پرواز می باشد

|مشهد| ایران یکی از کشورهای سرآمد در حوزه امنیت پرواز می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: منافقان درصدد بودند اجازه ندهند نهال انقلاب رشد کنند ولی باید توجه داشت سنگر مقدس امامت جمعه در بسیاری از موارد مانع آن پیشامد جدید شد. اکنون نیز جنگ اقتصادی در کشور ما جریان دارد و همچنین یکی از اهداف دشمن ساخته یا ایجاد ناامنی می باشد و همچنین از مجرای ساخته یا ایجاد دلسردی در میان شهروندان و مردم شهر و همچنین ساخته یا ایجاد القاء وارد شده می باشد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حفاظت گفت: بعضی پای سفره انقلاب می‌نشینند ولی باید توجه داشت نمکدان می‌شکنند و همچنین دنبال آن خواهند بود که از آب گل آلود ماهی بگیرند و همچنین ملت ایران و همچنین به ویژه جوانان پرشور و همچنین هوشمند ما بهتر از قبل دشمن را ناامید می‌کنند.

علیزاده گفتن کرد: امروز جمهوری اسلامی بر بلندای عزت و همچنین اقتدار قرار دارد و همچنین حرف‌های بسیاری در حوزه امنیت و همچنین به ویژه امنیت هوایی داریم. فرودگاه مشهد دومین فرودگاه پرتردد کشور می باشد و همچنین سه سالن پروازی مجزا دارد و همچنین بیش از ۴۴ هزار پرواز ورودی و همچنین خروجی طی امسال داشته و همچنین بیش از ۶ میلیون مسافر در آن مدت جابجا شده‌اند؛ تنها در شب میلاد حضرت رضا(ع) تعداد ۳۸ هزار و همچنین ۸۷۴ مسافر جابجا شدند و همچنین ۲۷۰ پرواز داخلی و همچنین خارجی را به خود اختصاص داده بود و همچنین تامین امنیت آن پروازها فعالیتی خیلی زیاد گسترده می باشد.

او همچنین ادامه داد: متاسفانه کمتر نسبت به موضوع امنیت در حوزه هوایی توجه می‌می شود؛ سپاه انصارالمهدی حفاظت از اماکن حساس را به دست دارد و همچنین غیره ای سپاه حفاظت هوایی می باشد و همچنین فرزندان تو با آموزش‌های تخصصی در حوزه تامین امنیت در آن پیشامد جدید ایفای نقش می‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه گفت: شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما بدانند سفرهای امن هوایی مدیون مجاهدات و همچنین ایثار فرزاندان خودشان در مجموعه سپاه حفاظت هوایپمایی می باشد.

علیزاده گفت: در حوزه حفاظت هواپیمایی اقدامات بسیاری گرفته شده که سبب دلگرمی شهروندان و مردم شهر و همچنین حتی شرکت‌های هواپیمایی شده ولی باید توجه داشت بعضی همواره در آن حوزه نق می‌زنند و همچنین حرف‌های پوچی در آن حوزه می‌زنند،کشور ما یکی از کشورهای سرآمد در حوزه تامین امنیت پرواز و همچنین هواپیمایی می باشد.

او همچنین با اشاره به پیشرفت‌های ایران در حوزه هوافضا گفتن کرد: چندی قبل نمایشگاهی از پیشرفت‌های آن حوزه گرفته شده بود برگزار شد و همچنین آنجا عنوان کردم بایستی و حتما آن پیشرفت‌ها به شهروندان و مردم شهر گفته می شود؛ امروز بسیاری از قطعات هواپیماها در داخل کشور ساخته می‌می شود؛ اقدامات پهناور و بزرگ گرفته شده بایستی و حتما اطلاع رسانی می شود.

علیزاده اظهار داشت: امروز بعضی اندیشه‌های اروپایی را ترویج می‌کنند و همچنین تصور می‌کنند هنر نموده اند و همچنین با آن شجره طیبه اسلامی مبارزه می‌کنند؛ امروز بدانیم دشمن ریشه آن درخت را هدف قرار داده می باشد و همچنین آن ریشه ارزش‌ها و همچنین انقلاب اسلامی می باشد.

انتهای پیام/ ع

مشهد| ایران یکی از کشورهای سرآمد در حوزه امنیت پرواز می باشد در تاریخ ۲۱ December 2018 | 10:03 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …