خانه / اخبار خراسان / توضیح روابط عمومی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی در مورد یک کلیپ

توضیح روابط عمومی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی در مورد یک کلیپ

توضیح روابط عمومی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی در مورد یک کلیپ

|توضیح روابط عمومی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی در مورد یک کلیپ از خراسان مسکن|

مهدی مجیدی فرد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: بعد از نشر آن فیلم دیدنی و جذاب در فضای مجازی که توسط مدیر یک مدرسه ابتدایی در حاشیه شهرستان مشهد ضبط شده بود بلافاصله مدیران قسمت و بخش‌های مسئول در آن اداره کل با دستور مدیرکل آموزش و همچنین پرورش استان جهت پیگیری موضوع وارد عمل شدند.

ریاست اداره اطلاع‌رسانی و همچنین روابط عمومی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی گفتن کرد: با توجه به نتایج بررسی کردن‌ها که اقدام خلاف مقررات و همچنین دور از شئونات معلمی و همچنین اخلاقی را توسط مدیرمدرسه اثبات و یا تایید می‌کرد، اراده و تصمیم راسخ گرفته شد ابلاغ مدیر آن واحد آموزشی لغو و همچنین مدیر مدرسه به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان آموزش و همچنین پرورش استان معرفی می شود.

مجیدی فر گفت: در صورتی که تحقیقات ما نشان دهد فرد یا اشخاص غیره ای در مدرسه در فیلمبرداری و همچنین نشر آن کلیپ نامناسب نقش داشته‌اند قطعا  با جدیت برخورد می‌می شود.

انتهای پیام/ح

توضیح روابط عمومی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی در مورد یک کلیپ در تاریخ ۲۳ December 2018 | 5:04 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …