خانه / اخبار خراسان / مقدار و اندازه و میزان صادرات خراسان رضوی ۴۰ قسمت و بخش افزایش یافت

مقدار و اندازه و میزان صادرات خراسان رضوی ۴۰ قسمت و بخش افزایش یافت

مقدار و اندازه و میزان صادرات خراسان رضوی ۴۰ قسمت و بخش افزایش یافت

|مقدار و اندازه و میزان صادرات خراسان رضوی ۴۰ قسمت و بخش افزایش یافت از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، علی رسولیان همین امشب در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مبلمان، صنایع روشنایی و همچنین لوازم جانبی اظهار داشت: بازار خیلی زیاد مناسبی در اطراف خراسان رضوی در باره صادرات کالا وجود دارد و همچنین بایستی و حتما از ظرفیت کشورهایی مانند افغانستان در آن باره بهره بری و استفاده کرد.

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اشاره به آنکه آسیای میانه نیز بازار مناسبی جهت صادرات کالاهای قسمت و بخش مبلمان و همچنین دکوراسیون داخلی خراسان رضوی در اختیار دارد گفت: وزارت صنعت و همچنین معدن اختیار ثبت سفارش‌ها در باره تامین مواد ابتدایی و اولیه را از روز دوشنبه به استان‌ها واگذار کرده و همچنین در آن باره اختیار عمل استان‌ها افزایش پیدا کرده می باشد.

رسولیان افزود: خوشبختانه در قسمت و بخش صادرات شاهد هستیم که از ابتدای امسال رقم صادرات استان ۴۰ قسمت و بخش افزایش پیدا کرده می باشد که معادل ریالی آن هم یک میلیارد و همچنین ۷۰۰ میلیون دلار می باشد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان، صنایع روشنایی و همچنین لوازم جانبی آن هم عصر امروز طی مراسمی رسمی و همچنین با حضور جمعی از مسئولان داخلی استان و همچنین مشهد افتتاح شد.

آن نمایشگاه تا هفتم دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می باشد.

انتهای پیام/ن

مقدار و اندازه و میزان صادرات خراسان رضوی ۴۰ قسمت و بخش افزایش یافت در تاریخ ۲۵ December 2018 | 6:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …