خانه / اخبار خراسان / طائب در مشهد: فتنه‌ ۸۸ ملت ایران اسلامی را واکسینه کرد

طائب در مشهد: فتنه‌ ۸۸ ملت ایران اسلامی را واکسینه کرد

طائب در مشهد: فتنه‌ ۸۸ ملت ایران اسلامی را واکسینه کرد

|طائب در مشهد: فتنه‌ ۸۸ ملت ایران اسلامی را واکسینه کرد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به‌نقل از آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام مهدی طائب در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) حرم رضوی اظهار داشت: انسان بایستی و حتما جهت طلب رزق اول جهت دیگران دعا کند به‌ویژه جهت امام و پیشوا زمان(ع) زیرا زمانی که دعای او مستجاب می شود به خواسته‌هایش هم می‌رسد.

او همچنین ادامه داد: روزهای ویژه ای از سال شمسی را بزرگان و رهبران انقلاب اسلامی ایران به نام یوم‌الله نام‌گذاری نموده اند، که شامل ریشه قرآنی می باشد. یوم‌الله روزی می باشد که باقدرت خداوند امری بررسی کننده و پروهشگر می‌می شود.

طائب با اشاره به آنکه امام و پیشوا راحل(ره) روز ۱۵ خرداد و همچنین ۲۲ بهمن را یوم‌الله نامید زیرا شهروندان و مردم شهر به پشتوانه خداوند پیروز شدند، افزود: زمانی انسان خسته می‌می شود که می‌داند به پس نتیجه آن می شود که نمی‌رسد ولی باید توجه داشت کسی که باخدا باشد در راه رسیدن به خداوند تبارک و تعالی خسته نمی‌می شود.

او همچنین با تأکید بر آنکه فتنه‌های سال شمسی ۸۸ شهروندان و مردم شهر کشور را واکسینه کرد و همچنین سطح بصیرت شهروندان و مردم شهر را بالا برد، خاطرنشان کرد: امروز در صورتی که دعاهای ما مستجاب نمی‌می شود دلیل اولش آن می باشد که خداوند می‌خواهد ما را آزمایش کند. بهتر می باشد زمانی که همه شهروندان و مردم شهر در سختی خواهند بود به یکدیگر کمک کنیم زیرا دشمن به دنبال آن می باشد که با ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات تفرقه ساخته یا ایجاد کند.

او همچنین در خاتمه گفتن داشت: رهبر معظم انقلاب زمانی که دولتمردان آمریکا جهت ایران نقشه کشیده بودند تا شهروندان و مردم شهر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن نگیرند فرمود آن هم‌ها خواهند مرد و همچنین تن آن هم‌ها در کفن خواهد پوسید، پس نتیجه آن می شود که آن هم شد و همچنین مک کین و همچنین بوش پدر مردن و مرگ را تجربه کردند.

انتهای پیام/ ز

طائب در مشهد: فتنه‌ ۸۸ ملت ایران اسلامی را واکسینه کرد در تاریخ ۲۸ December 2018 | 10:33 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …