خانه / اخبار خراسان / مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد خراسان رضوی برگزار شد

مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد خراسان رضوی برگزار شد

مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد خراسان رضوی برگزار شد

|مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد خراسان رضوی برگزار شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی عصر امروز در محل دانشگاه آزاد مشهدمقدس برگزار شد.

مهدی ملک نژاد؛ ریاست سابق دانشگاه آزاد خراسان رضوی در آن مراسم با تسلیت ارتحال آیت الله شاهرودی و همچنین تسلیت به خانواده‌های حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات تهران اظهار داشت: توفیق بود در کسوت سربازی به عنوان خادم دانشگاه در خدمت دوستان باشم و همچنین اتفاقات خوبی در آن مدت افتاد که جز با همدلی و همچنین همراهی خانواده دانشگاه امکان‌پذیر نبود.

ملک نژاد ادامه داد: در آن مدت همه زحمت کشیدند و همچنین مانند رقابت‌های دو امدادی، پرچم را زمانی از عزیزی تحویل گرفتیم و همچنین امروز هم به عزیز دیگر تحویل می‌دهیم و همچنین بایستی و حتما ادامه دهنده راهی که شروع شده و همچنین ریل‌گذاری شده باشیم.

او همچنین افزود: اتفاقات خوبی در دانشگاه به رغم کاهش دانشجو در کشور افتاد؛ جهت نمونه در مسائل اقتصادی و مالی بیش از ۹۵ قسمت و بخش منابع ما صرف حقوق و همچنین هزینه‌های جاری دانشگاه می‌شد ولی باید توجه داشت امروز با همدلی به ۸۱ قسمت و بخش کاهش پیدا کرده می است و خواهد بود.واحد سال شمسی قبل بدون افزایش دانشجو، زیان‌ده بود ولی باید توجه داشت امسال سودده شده و همچنین جز با همدلی و همچنین همکاری صمیمانه و همچنین تیمی آن موفقیت مهیا نشد.

ملک‌نژاد با اشاره به آنکه در آن مدت منابع دانشگاه مدیریت و همچنین انضباط اقتصادی و مالی برقرار شد تصریح کرد: در حوزه آموزش هم اتفاقات خوبی افتاد و همچنین جایگاه علمی واحد مشهد بالاتر رفت و همچنین در کشور مقام اول یا دوم را اکنون داراست.در حوزه بین‌الملل، تعداد دانشجویان خارجی ما به سه برابر افزایش پیدا کرده و همچنین رتبه دوم در کل دانشگاه‌های کشور را دست یافتیم؛ همچنین در حوزه فرهنگی فرهنگی و اجتماعی با توجه به رویکرد جدید در حوزه‌های فرهنگی مثل عفاف و همچنین حجاب، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بسیاری اجرا شد.

ملک‌نژاد افزود: در حوزه پژوهش، استان خراسان رشد خوبی داشته و همچنین در تمام نمایشگاه‌ها صاحب عنوان هستیم، در نمایشگاه فن بازار سه محصول از خراسان رضوی انتخاب و همچنین به عنوان ۱۵ محصول برتر نمایشگاه معرفی شد؛ همچنین در حوزه اقتصاد مقاومتی جهت اولین بار در کشور و همچنین در دانشگاه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تشکیل شد. امسال هم با توجه با تمام بی‌مهری‌هایی که از سوی نهاد‌های متنوع و گوناگون و مختلف اتفاق افتاد باز هم ما کمترین مقدار و اندازه و میزان ریزش دانشجو را در کل کشور داشتیم.

انتهای پیام/

مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد خراسان رضوی برگزار شد در تاریخ ۳۰ December 2018 | 2:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …