خانه / اخبار خراسان / هشتمین نمایشگاه تخصصی شهرستان هوشمند در مشهد افتتاح شد

هشتمین نمایشگاه تخصصی شهرستان هوشمند در مشهد افتتاح شد

هشتمین نمایشگاه تخصصی شهرستان هوشمند در مشهد افتتاح شد

|هشتمین نمایشگاه تخصصی شهرستان هوشمند در مشهد افتتاح شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، محمدجواد محبی عصر امروز در آئین افتتاحیه بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (ایرانکام)، هشتمین نمایشگاه تخصصی شهرستان هوشمند و همچنین سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و همچنین فناوری‌های حفاظتی و همچنین امنیتی، امداد و همچنین نجات، ایمنی و همچنین آتش‌نشانی، اظهار داشت: در هشتمین نمایشگاه شهرستان هوشمند رشد ۶۶ درصدی را نسبت به سال شمسی قبل در تعداد غرفه و همچنین متراژ فضا داشته‌ایم.

او همچنین افزود: از زحمات شرکت رویداد آروسا، اداره فاوای شهرداری، اداره کل ارتباطات و همچنین فناوری اطلاعات خراسان رضوی و همچنین تمامی افراد شورای سیاست‌گذاری آن نمایشگاه تقدیر و همچنین تشکر می‌کنم.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد خاطرنشان کرد: آن ۳ نمایشگاه از ۱۲ تا ۱۶ دی ماه ۹۷ و همچنین از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در سالن‌های فردوسی، عطار، مولوی، ابوسعید، بهار و همچنین انوری دایر می باشد.

محبی د با گفتن آنکه آن نمایشگاه با حضور ۲۵۰ غرفه‌دار در ۱۶۰۰ متر مربع مکانی و همچنین مجموع ۷۵۰۰ متر مربع دایر شده می باشد، گفت: در آن رویداد
وزیر ارتباطات و همچنین فناوری اطلاعات مهمان ویژه آن نمایشگاه ۵ روزه خواهد بود و همچنین یک هیئت خارجی نیز از کشور فرانسه در آن نمایشگاه حضور یافته‌اند.

او همچنین اضافه کرد: نسبت به دوره قبل ۶۶ قسمت و بخش رشد را در تعداد و همچنین متراژ داشته‌ایم که آن رشد قابل توجه بوده می باشد.

انتهای پیام/ش

هشتمین نمایشگاه تخصصی شهرستان هوشمند در مشهد افتتاح شد در تاریخ ۲ January 2019 | 3:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …