خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌ا‌لهدی: حکومت موافق فیلتر تلگرام نبود

آیت‌الله علم‌ا‌لهدی: حکومت موافق فیلتر تلگرام نبود

آیت‌الله علم‌ا‌لهدی: حکومت موافق فیلتر تلگرام نبود

|آیت‌الله علم‌ا‌لهدی: حکومت موافق فیلتر تلگرام نبود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسو همچنین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله علم‌الهدی، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در دیدار با افراد نهاد فضای مجازی سراج، با اشاره به فرصت‌ها و همچنین تهدیدهای فضای مجازی، اظهار داشت: در بسیاری مواقع که تیم‌های فعال در آن فضا را رصد می‌کنیم، می‌بینیم در صورتی که یک تیم غیر ارزشی حرکتی انجام می‌دهد، چندین تیم همسوی دیگر از آن هم حمایت می‌کنند.

او همچنین با گفتن آن‌که متأسفانه چنین فضایی را در بین فعالان فضای مجازی انقلابی شاهد نیستیم، ادامه داد: به‌نوعی جمع فعال فضای مجازی از نیروهای ارزشی مستلزم و نیاز داریم که در مقابل چنین حرکت‌هایی، اقدام کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی در مورد هجمه به تریبون‌های نماز جمعه، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند «تریبون نماز جمعه، تریبون انقلاب می باشد که بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر را به استکبارستیزی و همچنین شناخت دشمن توجه دهد»، آن جایگاه با سیاست بعضی همراه نیست از آن‌رو به توطئه رو آورده‌اند تا آن جایگاه تضعیف می شود.

آیت الله علم الهدی اضافه کرد: در فعالیت‌های رسانه‌ای خود تلاش می‌کنند مهربانی، صمیمیت، نرمش و همچنین ارتباط صمیمی با شهروندان و مردم شهر به‌عنوان تنها ارزش امام و پیشوا‌ جمعه مطرح می شود که متأسفانه بعضی رسانه‌های خودی نیز در آن دام گرفتار شده‌اند.

او همچنین با گفتن آن‌که صداوسیما نیز به خاطر بعضی ملاحظات مجبور به ادامه دادن آن خط می باشد، افزود: با وجود آن‌که رهبر انقلاب چنین نگاهی به تریبون نماز جمعه دارند، مجموعه‌های رسانه‌ای، اولویت را از جنبه غیره ای منعکس می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری به اقدامات بدون برنامه جذاب و جالب و خوب در مواجهه با معضلات فضای مجازی از سوی نهادهای مسئول اشاره و همچنین خاطرنشان کرد: بایستی و حتما با سلسله اقدامات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های حساب شده با معضلات فضای مجازی روبه‌رو شویم تا فیلتر کردن تنها راه چاره نباشد که آن هم نیز به شکل ناقص و همچنین اشتباه اجرا می شود.

آیت الله علم الهدی اضافه کرد: از آنجا که حکومت موافق فیلتر تلگرام نبود، آن هم را بدون دقت و همچنین باره‌سازی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری انجام داد که مشکلاتی نیز ساخته یا ایجاد شد؛ حکومت انگیزه‌ای جهت قبضه کردن فضای مجازی و همچنین مدیریت آن هم ندارد.

او همچنین در ارتباط و رابطه با فعالیت‌های نرم‌افزاری نهاد سراج و همچنین تولیدات نرم‌افزاری مبتنی بر گوشی موبایل آن مجموعه گفت: در تولید اپلیکشین‌ها تنها به محتوا و همچنین پیام توجه نکنید، همچنین و علاوه بر اهمیت آن موضوع، طرح‌ها را به‌عنوان طرح اقتصاد دیجیتال دنبال کنید.

انتهای پیام/ش

آیت‌الله علم‌ا‌لهدی: حکومت موافق فیلتر تلگرام نبود در تاریخ ۵ January 2019 | 3:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …