خانه / اخبار خراسان / افراد باند پهناور و بزرگ دزدی قطعات خودرو در مشهد دستگیر شدند

افراد باند پهناور و بزرگ دزدی قطعات خودرو در مشهد دستگیر شدند

افراد باند پهناور و بزرگ دزدی قطعات خودرو در مشهد دستگیر شدند

|افراد باند پهناور و بزرگ دزدی قطعات خودرو در مشهد دستگیر شدند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: از چندی قبل نقل از دزدی‌های سریالی وسایل و همچنین قطعات خودرو به ویژه دزدی باطری از وسائط نقلیه در منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف شهرستان مشهد به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

او همچنین افزود: با توجه به اعلام شکایت مال باختگان و همچنین اهمیت موضوع، دستورات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به فرماندهی انتظامی مشهد جهت پیگیری سریع آن پرونده صادر شد و همچنین بررسی کردن‌های ابتدایی و اولیه نشان می‌داد تمامی آن دزدی‌های شبانه و همچنین توسط افرادی گرفته شده که برابر سرنخ‌های به دست‌آمده مشخصات ظاهری‌شان تشابه بسیاری با هم دارد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: پلیس در ادامه تحقیقات گرفتن با یک باند پهناور و بزرگ که طراح آن دزدی‌های شبانه می باشد طرف بوده و همچنین بایستی و حتما تیم‌های گشت نامحسوس طرح ویژه‌ای را در دستور کسب و کار خود قرار دهند.

سردار تقوی خاطرنشان کرد: تیم‌های دایره تجسس کلانتری آبکوه مشهد در آن عملیات گسترده توانستند با ردزنی‌های علمی و همچنین تخصصی، در مرحله اول آن عملیات سه تن از گردانندگان دزدی‌های شبانه را سوار بر یک دستگاه خودرو سواری در منطقه کوی امیر مشهد دستگیر کنند.

او همچنین گفت: از آن افرادی که متهم شده اند مقادیری موادمخدر صنعتی از نوع شیشه کشف و همچنین پلیس در ادامه تحقیقات پرونده، ۹ عضو دیگر آن شبکه را نیز شناسایی و همچنین در اقدامی غافلگیرانه افرادی که متهم شده اند را در مخفیگاه‌شان که منزلی مسکونی واقع در غرب مشهد بود، دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به آن که در بازرسی از محل، مقادیری وسایل سرقتی نیز کشف شده می باشد گفت: افرادی که متهم شده اند در تحقیقات ابتدایی و اولیه به تا حال به ۱۰۰ فقره دزدی باطری و همچنین دیگر قطعات و همچنین وسایل خودروهای سواری اعتراف نموده اند و همچنین با توجه به احتمال افزایش دزدی‌های انجام شده توسط آنها، بررسی کردن‌های پلیسی با دستورات مقام قضائی ادامه دارد.

انتهای پیام/ ز

افراد باند پهناور و بزرگ دزدی قطعات خودرو در مشهد دستگیر شدند در تاریخ ۸ January 2019 | 12:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …