خانه / اخبار خراسان / آستان قدس رضوی آماده همکاری با حکومت جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر می باشد

آستان قدس رضوی آماده همکاری با حکومت جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر می باشد

آستان قدس رضوی آماده همکاری با حکومت جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر می باشد

|آستان قدس رضوی آماده همکاری با حکومت جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام و همچنین المسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار با استاندار جدید خراسان رضوی اظهار داشت: مشهد مقدس سالانه حدود ۳۰ میلیون فرد یا شخص جمعیت متغیر دارد که در کشور بی‌نظیر می باشد و همچنین نیازمند اقتضائات ویژه ای می باشد.

رئیسی افزود: وظیفه داریم در جهت خیر و همچنین صلاح شهروندان و مردم شهر و همچنین تسهیل امر زیارت هرچه می‌توانیم به‌دستگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف کمک و همچنین در آن راستا تلاش کنیم.

او همچنین ادامه داد: در مشهد مقدس ارتباط و رابطه کسی که عضو شهر است و همچنین گردشگر نیست، بلکه مفهوم زائر و همچنین مجاور وجود دارد و همچنین به‌همین دلیل همه مسئولان در آن شهرستان و همچنین استان خادمان حضرت رضا(ع) خواهند بود.

تولیت آستان قدس رضوی خطاب به استاندار جدید خراسان رضوی اظهار کرد: بحمدالله سابقه مدیریتی تو نشان می‌دهد که به‌موضوع رفع محروم و بی بهره و همچنین گره‌گشایی از شهروندان و مردم شهر اهتمام داشته و همچنین آن موضوع جهت آن استان و همچنین شهروندان و مردم شهر آن هم امیدآفرین می باشد.

رئیسی خاطرنشان کرد: آستان قدس رضوی در قبال حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر حاضر به هر نوع همکاری با قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف کشور شامل حکومت و همچنین مدیریت استان بوده و همچنین خواهد بود.

انتهای پیام/ف

آستان قدس رضوی آماده همکاری با حکومت جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر می باشد در تاریخ ۱۰ January 2019 | 7:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …