خانه / اخبار خراسان / سردار فدوی در مشهد: دشمن دنبال اقتدار و قدرت بازدارنده در برابر ماست

سردار فدوی در مشهد: دشمن دنبال اقتدار و قدرت بازدارنده در برابر ماست

سردار فدوی در مشهد: دشمن دنبال اقتدار و قدرت بازدارنده در برابر ماست

|سردار فدوی در مشهد: دشمن دنبال اقتدار و قدرت بازدارنده در برابر ماست از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سردار علی فدوی همین امشب در اختتامیه هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده پاسداران سپاه که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: بعد از گذشت۴۰ سال شمسی از  پیروزی انقلاب اسلامی، در شرف تکمیل شدن هستیم همانطور که در قرآن، روایات معصومین و همچنین سیره علمای اسلام، عدد ۴۰ معنای ویژه ای داشته و همچنین دارد. 

او همچنین افزود: در چند روز باقی مانده به ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ زبان و همچنین عمل ما بایستی و حتما نشان دهد که در آن چهل سال شمسی به تکمیل شدن نائل شدیم و همچنین به تکیه گاهی دست یافتیم که از آن به بعد با اطمینان بیشتری می‌توانیم راه حق، انقلاب اسلامی، بنیانگذار انقلاب و همچنین امام و پیشوا حاضرمان را با اقتدار و قدرت ادامه دهیم. 

دست یار مطابق و یکدست‌کننده سپاه با گفتن آنکه بعد از دوران پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) و همچنین ائمه معصومین(ع) هیچ مثالی را نمی‌قدرت یافت که همچون بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علیه اسلام، دشمنی وجود داشته باشد، گفت: بزرگترین دشمنی که شیطان پهناور و بزرگ و همچنین شیطان‌های کوچک می‌توانستند را انجام دادند در صورتی که چیزی را انجام ندادند به آن دلیل می باشد که نتوانستند و همچنین ما اکنون در آخر اقتدار هستیم ولی باید توجه داشت دشمنان ما به نسبت زمان پیروزی انقلاب، خیلی زیاد خیلی زیاد و همچنین بطور غیر قابل قیاسی ضعیف‌تر شده‌اند.   

سردار فدوی ادامه داد: امروز کشوری که از لحاظ پارامترهای اقتدار و قدرت نظیر جمعیت، ثروت و همچنین وسعت کشوری ضعیف محسوب می‌می شود به مخالفت علیه آمریکا برمی‌خیزد و همچنین در شورای امنیت به نفع ما رای می‌دهد در حالی که در قبل اصلا چنین نبود و همچنین در اثر برکات انقلاب اسلامی ملت‌های دیگر نیز در آن روال قرار گرفته‌اند. 

او همچنین خاطرنشان کرد: چرا با آن مقدار و اندازه و میزان دشمنی علیه انقلاب اسلامی ما در آخر اقتدار و قدرت هستیم و همچنین دشمنان ما اذعان می‌کنند بایستی و حتما دنبال اقتدار و قدرت بازدارنده در برابر ما باشند؟ دشمنان انقلاب از نظر عوامل دنیایی مثل ثروت و همچنین تجهیزات نظامی از ما جلوتر بوده و همچنین خواهند بود ولی باید توجه داشت چرا پس نتیجه آن می شود که متغایر و متفاوت می باشد؟ 

دست یار مطابق و یکدست‌کننده سپاه با گفتن آنکه بایستی و حتما علت را در قواعد قرآنی جستجو کرد، گفت: در صورتی که آن قواعد قرآنی مدنظر نباشد اشتباه محاسباتی رخ می‌دهد همچون افرادی که مبنای حیات درونی آنها بر مبانی اسلامی و همچنین قرآنی نیست و همچنین دچار  محاسبه غلط می‌شوند ولی باید توجه داشت مبنا و همچنین اساس آن نهضت خونین، از زمانی که به رهبری امام و پیشوا راحل شروع شد به تا حال که حدود ۳۰ سال شمسی می باشد به رهبری امام و پیشوا حاضرمان با اقتدار و قدرت ادامه پیدا کرده می باشد، اسلام و همچنین قرآن در حیات درونی امام و پیشوا و همچنین شهروندان و مردم شهر انقلابی و همچنین مسلمان ما بوده که همچنان ادامه دارد.  

او همچنین با گفتن آنکه اصل دوم و همچنین سوم قانون اساسی مشخص می‌کند که نظام ما بر چه مبنایی می باشد، تصریح کرد: آن اصل ابتدا پنج اصل دین اسلام را نام می‌برد و همچنین آنچه را که ما بر مبنای آن اصول و همچنین به رهبری امام و پیشوا در انقلاب اسلامی عمل کردیم گفتن می‌می شود سپس در اصل بعدی گفته می‌می شود هر دولتی که در جمهوری اسلامی بر سر کار می باشد بایستی و حتما بر اساس اصل دوم اقدام کند.

سردار فدوی افزود: مفتخریم که چهل سال شمسی می باشد که شهروندان و مردم شهر ما در عمل به قرآن، بهترین محک را خوردند و همچنین دلیل آن هم ۲۰۰ هزار شهید می باشد که در وصیت‌نامه تمامی آنان نقل شده که جهت پیروی از قرآن و همچنین دستور خداوند به میدان نبرد رفتند. شهروندان و مردم شهر ما به خوبی آن راه ادامه داده و همچنین می‌دهند بطوری که جوانانی که انقلاب اسلامی، حضرت امام و پیشوا، جنگ تحمیلی و همچنین شهدای آن هم را ندیدند به لحاظ آنکه آن هم روند و همچنین سیر تکاملی توسط نائب ایشان برقرار می باشد، در راه آنان قدم گذاشته و همچنین عمل می‌کنند.  

او همچنین با اشاره به آنکه انقلاب اسلامی انقلابی بر مبنای دل، ایمان و همچنین فرهنگ می باشد نه انقلابی سیاسی، گفت: هنگام و زمانی که دشمنان فرهنگ ما را نشانه می‌گیرند مطمئنا به برکت قرآن پیروزی بزرگتر از زمانی که پای جان‌های ما در میدان جنگ در میان بود، به همراه دارد. زیرا و به درستی که در آن راه دل‌های غیر مسلمانان نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد همانطور که در راهپیمایی اربعین کم کم غیر مسلمانان بسیاری حضور پیدا می‌کنند بنابراین ما بایستی و حتما در آن صحنه خیلی زیاد قوی‌تر از صحنه‌های قبل باشیم. 

دست یار مطابق و یکدست‌کننده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: خانواده سپاه هرساله به لحاظ کیفیت قرآنی بایستی و حتما پهناور و بزرگ‌تر می شود که امیدواریم به برکت انقلاب، شهدا و همچنین امام و پیشوا شهدا بتوانیم آن مهم را انجام دهیم.

انتهای پیام/ن

سردار فدوی در مشهد: دشمن دنبال اقتدار و قدرت بازدارنده در برابر ماست در تاریخ ۱۱ January 2019 | 5:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …