خانه / اخبار خراسان / نخستین جلسه نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاه جشنواره تسنیم در مشهد برگزار شد

نخستین جلسه نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاه جشنواره تسنیم در مشهد برگزار شد

نخستین جلسه نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاه جشنواره خراسان مسکن در مشهد برگزار شد

|نخستین جلسه نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاه جشنواره خراسان مسکن در مشهد برگزار شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، نخستین جلسه نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب کوتاه جشنواره ملی فیلم دیدنی و جذاب کوتاه، فیلم دیدنی و جذاب نامه و همچنین عکس خراسان مسکن همین امشب در پردیس سینمایی اطلس مشهد برگزار شد.

در نخستین جلسه نقد و همچنین برسی فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاه راه یافته به جشنواره ملی فیلم دیدنی و جذاب کوتاه، فیلم دیدنی و جذاب نامه و همچنین عکس خراسان مسکن، سعید نجاتی به عنوان داور جشنواره و همچنین مهدی رضایی به عنوان منتقد و همچنین دیگر کارگردان‌های راه یافته به جشنواره به نقد و همچنین بررسی کردن مستند «خون‌بهاء» به کارگردانی مرجان خسروی و همچنین فیلم دیدنی و جذاب کوتاه “اتو”به کارگردانی محمد رضا امین آبادی و همچنین امیرحسین شاکری پرداختند.

خسروی در معرفی اثرش اظهار داشت: مستند «خون‌بهاء» کار بومی می باشد و همچنین در آن هم به نشان دادن قوم‌نگاری یکی از فرهنگ‌های چهارمحال و همچنین بختیاری پرداخته شده می است و خواهد بود.داستان «خون‌بهاء» ماجرای رسمی در قوم بختیاری می باشد.

رضایی؛ منتقد فیلم دیدنی و جذاب نیز اظهار داشت: کارگردان آن مستند خیلی خوب توانسته با سوژه‌ها ارتباط برقرار کند و همچنین تاثیر مثبتی جهت قوم بختیار داشته می باشد.

رضایی با انتقاد از ارتباط و رابطه بین دو موضوع داستان خون بها و همچنین زندگی بعد از آن هم گفت: ارتباط و رابطه بین دو داستان خیلی واضح نیست.

نجاتی با اشاره به پایان روشن و همچنین امیدوارانه «خون بها» اظهار داشت: با توجه به داستان فیلم دیدنی و جذاب که تلخ می باشد ولی باید توجه داشت پایان فیلم دیدنی و جذاب خوب بود و همچنین روزنه‌های امید در آن هم وجود داشت و همچنین آن یکی از موارد و نکات مثبت فیلم دیدنی و جذاب بود.
در ادامه امین آبادی؛ در معرفی اثر خود گفت: فیلم دیدنی و جذاب «اتو» داستان بابای مدرسه‌ای می باشد که در پیش امد یک سفر مسئولیت مدرسه را به پسرش می‌سپارد که در آن زمان، اتفاقاتی در مدرسه رخ می‌دهد که سبب اخراج خانواده توسط مدیر از مدرسه می‌می شود.

نجاتی با انتقاد از فیلم دیدنی و جذاب کوتاه ” اتو” تصریح کرد: آن اثر از لحاظ دکوپاژ از کاراکترها خیلی زیاد دور شده و همچنین دیالوگ‌های گنگی در فیلم دیدنی و جذاب وجود دارد.

رضایی زمان بالای فیلم دیدنی و جذاب اتو را یکی از نقاط ضعف آن هم دانست و همچنین گفت: اتو می‌توانسته بود با تایم کمتری به تصویر کشیده بشود و همچنین طراحی دقیق‌تری جهت شخصیت های داستان داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

نخستین جلسه نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب‌های کوتاه جشنواره خراسان مسکن در مشهد برگزار شد در تاریخ ۱۳ January 2019 | 3:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …