خانه / اخبار خراسان / شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق کم برخوردار به راهیان نور می باشد

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق کم برخوردار به راهیان نور می باشد

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق کم برخوردار به راهیان نور می باشد

|شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق کم برخوردار به راهیان نور می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، محمد رضاکلائی همین امشب در نشست مشترک با سردار نظری فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) و همچنین قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی اظهار داشت: در راستای فرهنگ‌سازی از اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور حمایت می‌کنیم.

شهردار مشهدمقدس گفت: فرهنگسراهای شهرداری به ویژه فرهنگسرای پایداری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و همچنین شهادت فعالیت‌های خوبی دارند.

کلایی با اشاره به آنکه با کلیات طرح مشارکت شهرداری در اعزام دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق کم برخوردار به اردو راهیان نور موافق هستیم گفت: ولی باید توجه داشت جهت اجرای بهتر و همچنین مطابق و یکدست آن طرح مستلزم و نیاز به نمایش جلسات هماهنگی مشترک جهت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین تقسیم کار هستیم که معتقدم تا پایان دی ماه به جمع‌بندی نهایی برسیم.

شهردار مشهدمقدس افزود: پیشنهاد اجرای طرح شهرستان بدون بی سواد را چندی پیش ارائه کردیم، ما آماده مشارکت در اجرای آن طرح هستیم وسپاه امام و پیشوا رضا(ع) نیز می‌تواند در آن طرح مشارکت داشته باشد. 

کلایی خاطرنشان کرد: پیشنهاد غیره ای که ارائه کرده ایم طرح شهرستان بدون گرسنه می باشد که در آن راستا مذاکراتی با آستان قدس رضوی و همچنین کمیته امداد انجام داده‌ایم که از سپاه امام و پیشوا رضا(ع) و همچنین بهزیستی نیز دعوت می‌کنیم در اجرای آن طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام/ن

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق کم برخوردار به راهیان نور می باشد در تاریخ ۱۵ January 2019 | 4:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …