خانه / اخبار خراسان / مرکز فرهنگی پاکستان در مشهدمقدس راه‌اندازی شد

مرکز فرهنگی پاکستان در مشهدمقدس راه‌اندازی شد

مرکز فرهنگی پاکستان در مشهدمقدس راه‌اندازی شد

|مرکز فرهنگی پاکستان در مشهدمقدس راه‌اندازی شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، رفعت مسعود همین امشب در مراسم افتتاح مرکز فرهنگی پاکستان در مشهد اظهار داشت: ملت ایران و همچنین پاکستان شامل اشتراکات فرهنگی به ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همچنین فرهنگی خواهند بود و همچنین بایستی و حتما از آن باره مشترک بهره بیشتری برد.

سفیر پاکستان در ایران گفت: توسعه روابط اقتصادی و همچنین فرهنگی در دستور کار دو کشور می باشد و همچنین آن قیبل مراکز نیز می‌توانند در آن مسیر نقش بارزی داشته باشند.

مسعود با اشاره به آنکه یکی از رسالت‌های کنسولگری‌ها توسعه روابط سیاسی میان کشورها می باشد گفت: ولی باید توجه داشت امروز شاهد هستیم که از طریق راه‌اندازی آن مرکز در مشهد سطح جدیدی از روابط فرهنگی میان ایران و همچنین پاکستان نیز تعریف خواهد شد.

سرکنسول پاکستان در مشهد نیز در آن مراسم اظهار داشت: موزه، اتاق ادبیات و همچنین معرفی کشور پاکستان شامل قسمت و بخش‌هایی می باشد که در آن مرکز فرهنگی راه‌اندازی شده و همچنین باره آشنایی اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر مشهد و همچنین ایران را با فرهنگ پاکستان فراهم می‌کند.

عرفان محمود بخاری خاطرنشان کرد: قطعا با راه‌‌اندازی آن قبیل مراکز می‌قدرت سطح ارتباطات و همچنین تعاملات فرهنگی میان ایران و همچنین پاکستان را افزایش داد.

انتهای پیام/

مرکز فرهنگی پاکستان در مشهدمقدس راه‌اندازی شد در تاریخ ۲۲ January 2019 | 3:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …