خانه / اخبار خراسان / ۴۸ قسمت و بخش منابع بانکی خراسان رضوی از استان خارج می‌می شود

۴۸ قسمت و بخش منابع بانکی خراسان رضوی از استان خارج می‌می شود

۴۸ قسمت و بخش منابع بانکی خراسان رضوی از استان خارج می‌می شود

|۴۸ قسمت و بخش منابع بانکی خراسان رضوی از استان خارج می‌می شود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسو همچنین به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در گردهمایی فرمانداران و همچنین بخشداران استان اظهار داشت: تعدادی از فرمانداری‌های استان با سرپرست اداره می‌می شود که آنها را مشخص کردن تکلیف خواهیم کرد.

 رزم حسینی با گفتن آنکه فرمانداران نماینده حکومت و همچنین موظف به پیاده‌سازی سیاست‌های حکومت در حوزه کاری خود خواهند بود افزود: با وجود تلاش‌هایی که در طرح تحول اداری صورت گرفت، متاسفانه موفق نبودیم و همچنین روز به روز بر حجم بوروکراسی اداری افزوده شده که خود مانع توسعه می باشد.

استاندار خراسان رضوی نبود فرهنگ اقتصادی و همچنین توسعه اقتصادی، قناعت، تکریم کارآفرین و همچنین تقدیس تولید و همچنین اشتغال و همچنین غیره را از دیگر معظلات و مسائل و مشکلات جدی در آن قسمت و بخش دانست که نسبت به آن هم غفلت و همچنین حتی گاه بی مهری شده می باشد.

رزم حسینی گفت: همین رویکرد که ثروت‌آفرین و همچنین کارآفرین را زالوصفت خوانده‌ایم خود سبب گریز و فرار سرمایه‌ها از استان و همچنین کشور شده ‌که امروز امیدواریم با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی آن فرهنگ اقتصادی اصلاح و همچنین ترویج می شود و همچنین در آن میان نقش علما، ائمه جمعه و همچنین جامعه نخبگان برجسته می باشد.

استاندار خراسان رضوی در ادامه با تاکید بر آنکه فرمانداران به عنوان نمایندگان حکومت بایستی و حتما با نمایندگان شهروندان و مردم شهر در مجلس شورای اسلامی تعامل داشته باشند، تصریح کرد: اقتدار حکومت را در هر شرایطی در حوزه فعالیت خود حفظ کنند.

رزم حسینی تصریح کرد: همچنین با ائمه جمعه و همچنین جامعه نخبگانی تعامل نزدیکی داشته باشید و همچنین نباید اختلافی در بین باشد و همچنین نباید اجازه داد حاشیه سازی و همچنین اختلاف افکنی می شود که در آن صورت فرصت ها از دست می‌رود.

او همچنین با تاکید بر آنکه نباید اجازه داد سرمایه‌ها از استان خارج شوند افزود: به روش متوسط ۴۸ قسمت و بخش منابع بانکی استان به سایر استان‌ها برده می‌می شود که در صورت حمایت صحیح و همچنین درست از سرمایه ها و همچنین ساخته یا ایجاد و همچنین تقویت فرهنگ توسعه اقتصادی در استان نه تنها می‌قدرت آن منابع را در استان حفظ کرد بلکه حتی جذب سرمایه هم از سایر نقاط داشت.

انتهای پیام/ش

۴۸ قسمت و بخش منابع بانکی خراسان رضوی از استان خارج می‌می شود در تاریخ ۲۸ January 2019 | 4:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …