خانه / اخبار خراسان / ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد

|ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام محمدسلطانی در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ۴۰ سالگی انقلاب در خراسان رضوی اظهار داشت: کارگروه‌های متعددی جهت نمایش بهتر جشن‌های ایام الله دهه فجر در خراسان رضوی از تیرماه امسال فعال شده و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های امسال متناسب با ایام فاطمیه برگزار می‌می شود.

ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفتن کرد:  نمایش مسابقات قرآنی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مذهبی، دیدار با خانواده معظم شهدا، نمایش مراسم چله‌نشینی با شهدا و همچنین تهیه زندگی‌نامه تعداد ۱۷۳ شهید انقلاب اسلامی بخشی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن ایام می باشد.

سلطانی گفت: همچنین نمایش جشن چهل‌چراغ با حضور ۳۰۰۰ فرد یا شخص از کارگران استان و همچنین سفر به منطقه ها و مناطق مرزی و همچنین اهدای بسته حمایتی به خانواده‌های محروم حاشیه شهرستان و همچنین نمایش مسابقات اسپورت و ورزشی و همچنین جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر قسمت و بخش غیره ای از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن ایام می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد:  ۲۰۰۰ ستاد در سطح استان در آن ایام در منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف فعال خواهد بود و همچنین ۱۷۰۰ مسجد و همچنین ۸۰۰ مدرسه نیز در آن ایام فعال خواهند بود.

ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: مراسم آغازین دهه فجر امسال نیز مطابق سال شمسی‌های قبل در روز ۱۲ بهمن‌ماه در عرصه میدان شهدای مشهد مقدس و همچنین از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز می‌می شود. در آن مراسم استاندار خراسان رضوی سخنرانی می کند و همچنین رژه موتوری نیز از فرودگاه مشهد برگزار می‌می شود.

سلطانی با اشاره به نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی در حرم منور رضوی عنوان کرد: مراسم گلبانگ مدارس نیز به دلیل تقارن ۱۲ بهمن ماه با جمعه به ۱۳ بهمن‌ماه موکول شده می باشد؛ عطرافشانی مزار شهدا و همچنین نمایش مرحله استانی مسابقات قرآنی روستایی و همچنین عشایری قسمت و بخش غیره ای از برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی می باشد که جهت آن ایام تدارک دیده شده می باشد.

او همچنین افزود: همچنین قرار می باشد در آن ایام، ۱۸۰۳ پروژه با اعتبار ۲۵ هزار و همچنین ۴۷۴ میلیارد ریال به بهره برداری برسد که ۲۰۶ مورد از آن پروژه‌ها مرتبط به شهرستان مشهد می باشد؛ همچنین ۴۴۳ عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه بانوان جهت آن ایام در حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف در سطح استان تدارک دیده شده می باشد.

سلطانی تاکید کرد: مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال نیز در مشهد از ساعت ۸,۳۰ صبح از میدان ۱۵ خرداد به طرف حرم‌ مطهر رضوی برگزار و همچنین در پایان مراسم راهپیمایی تولیت آستان قدس رضوی سخنرانی می کند.

انتهای پیام/ ع

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد در تاریخ ۲۹ January 2019 | 2:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …