خانه / اخبار خراسان / مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهرستان گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد

مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهرستان گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد

مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهرستان گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد

|مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهرستان گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از گناباد،  حمید بنایی عصر امروز در نشستی با مدیران شهرستان گناباد که با حضور وزیر نیرو در سالن اجتماعات فرمانداری آن شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: طرح‌های خیلی زیاد خوبی به برکت انقلاب اسلامی در صنعت آب و همچنین برق کشور اجرا شده که بایستی و حتما قدردان آن سرویس ها و خدمات باشیم.

او همچنین ادامه داد: همه ما در هر پست و همچنین مقامی ضعف‌هایی داریم ولی خدماتی نیز انجام شده که بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر تبیین می شود و همچنین نباید نادیده گرفته شوند؛ ضمن آنکه تنگناهای متعددی در حوزه‌های آب و همچنین برق وجود داشته که بایستی جهت رفع آن تنگناها اقدام می شود.

نماینده شهروندان و مردم شهر گناباد و همچنین بجستان در مجلس شورای اسلامی با گفتن آنکه در خراسان رضوی پروژه‌های متعددی استارت خورده ولی عملا به پس نتیجه آن می شود که‌ای نرسیده می باشد ، اضافه کرد: کار احداث مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهرستان گناباد از چند وقت قبل آغاز شده که به تا حال پیشرفت فیزیکی خوبی نداشته می باشد.

بنائی تأکید کرد: در شهرستان گناباد ۶۰۰ هزار لیتر آب در ثانیه از قنوات جاری و همچنین ساری بوده که در زمستان بهره بری و استفاده چندانی از آن هم نمی‌می شود؛ لذا طرحی جهت بهره بری و استفاده بهینه از منابع قنات تهیه شده که سهم بزرگی در تأمین آب آن شهرستان خواهد داشت که به تا حال عملیاتی نشده می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: فاضلاب شهرستان گناباد نیز کمتر از ۲۰ قسمت و بخش پیشرفت فیزیکی داشته که در صورتی که حداقل ۱۰ میلیارد تومان به آن کار اختصاص داده می شود سرمایه گذار حاضر می باشد که آن کار را مدیریت کرده و همچنین از پساب آن هم بهره بری و استفاده کند که خود بارغه امیدی جهت حوزه شهری ما خواهد بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: بیشترین اعتبار جهت احداث مجتمع‌های آب روستائی در خراسان رضوی بوده که اعتبار آن هم با موافقت مقام معظم رهبری از صندوق توسعه ملی برداشت شده می باشد.

انتهای پیام/ش

مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهرستان گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد در تاریخ ۳۱ January 2019 | 2:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …