خانه / اخبار خراسان / ۳۴ فیلم دیدنی و جذاب جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر در مشهدمقدس اکران می‌می شود

۳۴ فیلم دیدنی و جذاب جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر در مشهدمقدس اکران می‌می شود

۳۴ فیلم دیدنی و جذاب جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر در مشهدمقدس اکران می‌می شود

|۳۴ فیلم دیدنی و جذاب جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر در مشهدمقدس اکران می‌می شود از خراسان مسکن|

محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر مدیرکل ارشاد خراسان رضوی، جهت نخستین بار ۳۴ فیلم دیدنی و جذاب  سودای سیمرغ، نگاه نو و همچنین سیمرغ پروانه‌ها در ۶ سینمای مشهد اکران می‌می شود.

دست یار ارشاد خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بعد از نمایش جلسات متعدد و همچنین پیگیری‌های مدیر کل ارشاد استان، همکاری‌های مدیران سینما و همچنین همیاری شهرداری محترم مفتخریم جهت نخستین بار بار ۳۴  فیلم دیدنی و جذاب سودای سیمرغ، نگاه نو و همچنین سیمرغ پروانه‌ها در ۱۲۰ اکران و همچنین در ۶ سینمای مشهد اکران می شود.

محمدی افزود: با توجه به باز شدن وبسایت و مرکز خبرهای جدید سینما تیکت شهروندان می‌توانند نسبت به خرید بلیط اقدام فرمایند. همچنین به منظور حمایت از سینمای بومی و همچنین حمایت از ارزش‌های انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با هماهنگی‌های به عمل آمده فیلم دیدنی و جذاب مدیترانه به کارگردانی هادی حاجتمند جهت اکران عمومی و همچنین اکران اختصاصی جهت خانواده شهدای مدافع حرم خریداری شده می باشد.

انتهای پیام/ش

۳۴ فیلم دیدنی و جذاب جشنواره فیلم دیدنی و جذاب فجر در مشهدمقدس اکران می‌می شود در تاریخ ۱ February 2019 | 1:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …