خانه / اخبار خراسان / فرمانده قوه هوافضای سپاه: در باره اقتدار و قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده می باشد

فرمانده قوه هوافضای سپاه: در باره اقتدار و قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده می باشد

فرمانده قوه هوافضای سپاه: در باره اقتدار و قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده می باشد

|فرمانده قوه هوافضای سپاه: در باره اقتدار و قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده همین امشب در همایش مثبت چهل در دانشگاه آزاد اسلامی مشهدمقدس اظهار داشت: دشمن امروز به‌دنبال ساخته یا ایجاد یأس و همچنین نومیدی میان شهروندان و مردم شهر می باشد و همچنین در آن مسیر دستاوردهای نظام اسلامی را زیر سؤال می‌برد و همچنین از روش قیاس دستاوردهای امروز و همچنین قبل بهره بری و استفاده می‌کند.

فرمانده قوه هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در آن میان دشمنان مطرح می‌کنند که در صورتی که نظام قبلی نیز بود همین دستاوردها تحت هر شرایطی اتفاق می‌افتاد در حالی که روش صحیح و همچنین بهتر آن می باشد که آن مقایسه را با کشوری در طراز ایران در ابتدای انقلاب اسلامی صورت دهیم و همچنین شاید بهترین و همچنین نزدیک‌ترین کشور در آن باره مصر باشد.

سردار حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: پهلوی دوم مصر را در طراز ایران می‌دید و همچنین رفت‌وآمد زیاد میان ایران و همچنین مصر نیز مؤید آن پیشامد جدید می باشد حال آن هم‌که مقایسه نشان می‌دهد شرایط ایران و همچنین مصر در آن ۴۰ سال شمسی با یکدیگر خیلی زیاد متغایر و متفاوت بوده می باشد.

او همچنین با ابراز آنکه “در دوران بعد از انقلاب اسلامی درگیر جنگ تحمیلی بودیم و همچنین آسیب‌های بسیاری نیز به زیرساخت‌های کشور ما وارد شد” خاطرنشان کرد: همچنین و علاوه بر آن، درگیر مسائل امنیتی نیز بودیم و همچنین تحریم‌ها نیز در آن مدت شدت پیدا کرد در حالی که جهت مثال، کشور مصر آن معظلات و مسائل و مشکلات را نداشت.

فرمانده قوه هوافضای سپاه عنوان کرد: آنها خرید و همچنین فروش خود را آزادانه صورت می‌دادند و همچنین مورد حمایت نیز بودند در حالی که آن شرایط جهت ما وجود نداشت؛ با وجود تمام آن شرایط امروز در صورتی که شرایط ایران و همچنین مصر را قیاس کنید شاهد هستید در آن کشور هنوز عده‌ای در گورستان‌ها می‌خوابند و همچنین یا آنکه بدهی‌های بسیاری نیز دارند.

سردار حاجی‌زاده تصریح کرد: با وجود تمامی آن محدودیت‌ها امروز از مصر خیلی زیاد جلوتر هستیم؛ امروز در علم و همچنین فناوری شامل جایگاه مشخصی هستیم؛ در حوزه تسلیحات شاهد هستیم بسیاری از کشورهای منطقه همچنان واردکننده خواهند بود در حالی که فاصله ما با آنها در آن باره خیلی زیاد زیاد می باشد.

او همچنین گفت: دستاوردهای نظامی ما و همچنین پیشرفت‌ها در آن عرصه‌‌ها خیلی زیاد زیاد بوده و همچنین خود آن پیشامد جدید مؤید دستاورد انقلاب اسلامی می باشد در حالی که در قبل آن چنین نبوده و همچنین یک کشور وابسته و همچنین واردکننده بودیم. امروز نیز شاهد هستیم دشمنان و همچنین دوستان نادان داخلی تمام هم و همچنین غم خود را صرف نومیدی شهروندان و مردم شهر می‌کنند.

فرمانده هوافضای سپاه با اشاره به آنکه دستاوردهای امروز ما با قبل قابل قیاس نیست اظهار داشت: تهدیدات نظامی دشمن نیز جایگاهی ندارد زیرا اقتدار و قدرت ما با قبل قابل قیاس نیست؛ بایستی و حتما از مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی موجود نیز فرصت ساخت زیرا آن مسائل جزو معظلات و مسائل و مشکلات دست‌چندم ما خواهند بود. دشمنان از بستر و همچنین فضای رسانه جهت ساخته یا ایجاد یأس و همچنین نومیدی بهره بری و استفاده می‌کنند و همچنین بایستی و حتما در آن باره هوشیار باشیم.

او همچنین اضافه کرد: امروز هر حوزه‌ای که از سپاه کمک بخواهد آماده کمک هستیم؛ جهت مثال در حوزه صنایع خودرو درخواست‌هایی اخیراً صورت گرفت و همچنین ما نیز وارد شدن کردیم و همچنین بایستی و حتما متولیان و همچنین مسئولان هر حوزه از خارج از کشور قطع امید کنند. معظلات و مسائل و مشکلات حوزه خودروسازی نیز به‌دلیل بسترهای مناسبی که در آن هم وجود دارد قابل حل می باشد.

سردار حاجی‌زاده با تصریح بر آن نقطه که “دشمن در یک جنگ اقتصادی با ما قرار دارد” گفت: مسئولان بایستی و حتما به‌موقع وارد عمل می‌شدند تا آن معظلات و مسائل و مشکلات شکل نگیرد؛ امروز نیز بایستی و حتما با همدلی و همچنین اتحاد آن معظلات و مسائل و مشکلات را برطرف کنیم؛ تمام هزینه دشمن صرف ناامید کردن می‌می شود؛ در برابر آن آزمایش همه ما مسئول هستیم و همچنین با همدلی می‌قدرت از آن معظلات و مسائل و مشکلات نیز عبور کرد.

فرمانده قوه هوافضای سپاه تصریح کرد: دشمنان نسبت به توانایی ما شناخت دارند و همچنین آن توانایی را در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف شاهد بوده‌اند؛ امروز جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده و همچنین آنها قادر به تهدید نظامی نیستند.

سردار حاجی‌زاده با اشاره به آنکه شهروندان و مردم شهر با وجود همه معظلات و مسائل و مشکلات توطئه‌ها را تشخیص می‌دهند گفت: بایستی و حتما هوشیار بود تا در دام دشمن نیفتیم، همچنان که جهت امسال نیز توطئه و همچنین اغتشاش کم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی نشده بود.

او همچنین با تأکید بر اقتدار و قدرت دفاعی به‌عنوان یک عنصر مهم امنیت‌ساز خاطرنشان کرد: در باره اقتدار و قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم و همچنین پیشرفت‌های ما نیز روز به روز اکثرا و بیشتر می‌می شود.

انتهای پیام/ت*

فرمانده قوه هوافضای سپاه: در باره اقتدار و قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده می باشد در تاریخ ۶ February 2019 | 7:36 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …