خانه / اخبار خراسان / "پهلوی" چگونه دختر ایران را عروس‌ ‌کرد+فیلم دیدنی و جذاب

"پهلوی" چگونه دختر ایران را عروس‌ ‌کرد+فیلم دیدنی و جذاب

"پهلوی" چگونه دختر ایران را عروس‌ ‌کرد+فیلم دیدنی و جذاب

|"پهلوی" چگونه دختر ایران را عروس‌ ‌کرد+فیلم دیدنی و جذاب از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، بحرینی که سال شمسی‌هاست به عنوان یک کشور می‌شناسیم قرن‌های متمادی جزیی از کشور ما و همچنین قبل از انقلاب اسلامی استان چهاردهم ایران بوده می باشد، ولی باید توجه داشت از ۲۳ مرداد ۱۳۵۰ همه چیز تغییر کرد و همچنین آن استان به کشوری ظاهراً مستقل بدل شد. دلایل بسیاری جهت جدایی بحرین از سوی مسئولین دوره پهلوی مطرح شده می باشد که در ادامه آنها را مرور خواهیم کرد.

یکی از سیاست‌های دست‌اندرکاران رژیم پهلوی، تبلیغ «بی‌ارزش بودن بحرین» بود. براساس آن سیاست، مدام گفته می‌شد که نگهداری بحرین هزینه‌های بسیاری خواهد داشت و همچنین همچنین هیچ فایده‌ای جهت کشور ندارد. جهت نمونه عباس مسعودی، سناتور شاهنشاهی و همچنین گرداننده روزنامه اطلاعات می‌گوید: «بحرین از نظر منابع طبیعی اوضاع چشمگیری ندارد… در آن سرزمین، مثل دیگر شیخ‌نشین‌ها، کشاورزی وجود خارجی ندارد. از سیر تا پیاز و همچنین به قول معروف از سفیدی گچ تا سیاهی زغال خود را از خارج وارد می‌کنند.»

در فیلم دیدنی و جذاب زیر اول از شهروندان و مردم شهر در مورد جدایی چابهار سئوال می‌می شود که با واکنش شدید آنها مواجه می‌شویم، ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که جزئیات جدایی بحرین را می‌شوند واکنش جالبی از خود نشان می‌دهند که از نظر می‌گذرد؟

انتهای پیام/ش

"پهلوی" چگونه دختر ایران را عروس‌ ‌کرد+فیلم دیدنی و جذاب در تاریخ ۸ February 2019 | 8:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» …