خانه / اخبار خراسان / حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال جذاب و دیدنی خواهد بود

حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال جذاب و دیدنی خواهد بود

حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال جذاب و دیدنی خواهد بود

|حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال جذاب و دیدنی خواهد بود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت‌الاسلام مهدی طائب در مراسم سالگرد شهید خضرائی‌نژاد در مسجد قبا مشهد اظهار داشت: تمامی مخلوقات از سوی خداوند به عنوان سرمایه در اختیار ما قرار می‌گیرد، بعضی سرمایه‌ها را نمی‌قدرت نگه داشت و همچنین در بعدی از آن هم بهره بری و استفاده کرد، به عنوان مثال عمر باز نمی‌گردد، نفس کشیدن جهت ما شمارش معکوس عمر به حساب می‌آید و همچنین انسان‌ها مجبور به بهره بری و استفاده آن هم خواهند بود.

طائب در ادامه با اشاره به اهمیت ۲۲ بهمن امسال خاطرنشان کرد: در حال حاضر در قوی‌ترین موضع خود قرار داریم و همچنین علت آن همه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران نیز در حال حاضر همین پیشامد جدید می باشد و همچنین دشمنان نیز به آن هم واقف خواهند بود.

دبیر قرارگاه بصیرتی عمار عنوان کرد: در آن ۴۰ سال شمسی به آن مقدار و اندازه اقتدار و قدرت نداشتیم و همچنین امسال نیز ۲۲ بهمن جذاب و دیدنی خواهد بود و همچنین حماسه حضور شهروندان و مردم شهر را فردا شاهد هستیم.

طائب با اشاره به آنکه آمریکایی‌ها سخت‌ترین شکست را از ملت ایران می‌خورند افزود: حماسه حضور شهروندان و مردم شهر ایران بار دیگر آمریکایی‌ها را مایوس می کند.

سردار ناصر غزالی از فرماندهان سپاه امام و پیشوا رضا(ع) و همچنین از همرزمان شهید خضرائی‌نژاد نیز در آن برنامه جذاب و جالب و خوب اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بایستی و حتما از شهدای آن هم  یاد کنیم. دفاع مقدس نحوه زندگی و همچنین نحوه سلوک بود، جوانان عادی در صحنه جنگ حضور یافته و همچنین وارد فضای انسان‌ساز می‌شدند، بایستی و حتما فرهنگ و همچنین روش زندگی دوران جنگ را بشناسیم و همچنین صرفاً به عنوان یک اتفاق تاریخی به آن هم ننگریم.

غزالی با اشاره به سی و همچنین دومین سالگرد شهید رضا خضرائی‌نژاد گفتن کرد: به مدت یک سال شمسی و همچنین ۶ ماه با او همچنین ارتباط داشتم، او همچنین مانند سایر شهدا با عشق به صحنه جنگ می‌آمد، از جوون ۱۶ ساله تا اشخاص پیرتر به عنوان نیرو در سپاه فعالیت داشتند، مهم‌ترین رویداد دفاع مقدس، ساخته یا ایجاد هویت جدید در دوران جنگ بود، به عبارتی اشخاص با هر مقام و همچنین جایگاهی در جبهه هویت غیره ای داشتند.

انتهای پیام/ح

حجت‌الاسلام طائب در مشهد: ۲۲ بهمن امسال جذاب و دیدنی خواهد بود در تاریخ ۱۰ February 2019 | 5:23 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …