خانه / اخبار خراسان / علمای اهل‌سنت استان خراسان‌رضوی جنایت ضد بشری و ترویستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند

علمای اهل‌سنت استان خراسان‌رضوی جنایت ضد بشری و ترویستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند

علمای اهل‌سنت استان خراسان‌رضوی جنایت ضد بشری و ترویستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند

|علمای اهل‌سنت استان خراسان‌رضوی جنایت ضد بشری و ترویستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، عصر امروز یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که بعد از اتمام مأموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند، در جاده خاش ــ زاهدان هدف حمله انتحاری قرار گرفت. در پی آن جنایت کور ضد بشری و ترویستی، ۲۷ تن از رزمندگان غیور اسلام شهید و همچنین ۱۳ فرد یا شخص مجروح شدند.

امام و پیشوا جمعه اهل سنت باخرز در پیام تسلیتی آن جنایت ضد بشری و ترویستی را محکوم کرد. متن آن پیام بدین شرح می باشد: 

بسم الله الرحمان الرحیم

و همچنین لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون(۱۶۹ آ ل عمران)

و همچنین گمان مبر آنان که در راه خداوند تبارک و تعالی کشته شده اند، مردگانی خواهند بود، بلکه آنان زنده و همچنین در بارگاه پروردگارشان بهره مندند.

بار دیگر دست کثیف جلادان و همچنین بی‌خبران از انسانیت به خون بهترین انسان‌ها آغشته‌ و همچنین فرزندان غیور و همچنین حافظان امنیت ما را به فیض شهادت رساند. استکبار جهانی تحمل حماسه ۲۲بهمن ۱۳۹۷ را که به ندای رهبری شهروندان و مردم شهر پاسخ دادند را تحمل نکرد و همچنین آن روش ملت شریف ما را داغدار نمود گرچه شهادت در را خداوند تبارک و تعالی رمز پیروزی و همچنین بقاء آن نظام اسلامی می باشد.

ضمن محکوم‌کردن آن عملیات ناجوانمردانه ضد بشری و ترویستی که توسط عوامل مزدور و همچنین استکبار صورت گرفت و همچنین پاسداران عزیز ما را از ما گرفت. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می‌دانم شهادت آن عزیزان را به محضر تبریک و مبارک مقام معظم رهبری و همچنین ملت شریف ایران و همچنین خانواده‌های آن عزیزان تسلیت عرض نموده و همچنین از خداوند پهناور و بزرگ بهترین مکان را درجنت آرزومندم 

از دستگاه‌های امنیتی نظامی و همچنین انتظامی انتظار می‌رود در اولین فرصت با آن عناصر از خداوند تبارک و تعالی بی‌خبر بر‌خورد نماید و همچنین آن هم‌ها را به درک حاصل نماید تا درس عبرتی جهت آن عناصر کثیف و همچنین ملحد از خداوند تبارک و تعالی بی‌خبر باشد.

به نقل از خراسان مسکن، همچنین مولانا عبدالعزیز کردستانی مدیر حوزه علمیه تعلیم القرآن صالح‌آباد در پی حمله ناجوانمردانه ضد بشری و ترویستی به اتوبوس محافظان وطن پیام تسلیتی صادر کرد که متن آن هم بدین شرح می باشد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و همچنین انا الیه راجعون

شهادت مظلومانه و همچنین جانسوز جمعی از فرزندان رشید و همچنین شجاع ملت ایران که در اقدامی ضد بشری و ترویستی به دست تروریست‌های از خداوند تبارک و تعالی بی‌خبر در استان سیستان و همچنین بلوچستان به شهادت رسیدند ملت ایران و همچنین به‌ویژه شهروندان و مردم شهر شهرستان صالح‌آباد را داغدار کرد. ملت قدرشناس ایران همواره از مرزبانان غیور و همچنین فداکار خود که در راه تأمین امنیت و همچنین آرامش هموطنان شان از جان عزیز و همچنین خون پاک خود گذشتند با بزرگی و همچنین افتخار یاد خواهند کرد.

گروهک‌های ضد بشری و ترویستی به‌هیچ عنوان نخواهند توانسته بود با انجام آن دست از اقدامات ضد انسانی و همچنین خائنانه در عزم استوارمردم پهناور و بزرگ ایران و همچنین مبارزه با تروریسم خللی وارد کنند‌.

بدون تردید مرتکبین آن جنایت غیر انسانی و همچنین نفرت‌انگیز به‌دست سربازان برومند ایران اسلامی به سزای اعمال ننگین‌شان خواهند رسید.

اینجانب به نمایندگی از شهروندان و مردم شهر غیور شهرستان صالح آباد و همچنین پرسنل و همچنین کارکنان حوزه علمیه تعلیم القران صالح آباد ضمن عرض تسلیت آن مصیبت پهناور و بزرگ به خانواده‌های داغدار آن عزیزان، همرزمان آن هم‌ها در جبهه دفاع از کشور عزیزمان و همچنین همه آحاد ملت بزرگوار و همچنین صبور ایران، از خداوند منان جهت عزیزان سفر کرده علو درجات و همچنین غفران واسعه و همچنین جهت بازماندگان اجر جزیل و همچنین صبر جمیل را مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/ ز

علمای اهل‌سنت استان خراسان‌رضوی جنایت ضد بشری و ترویستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند در تاریخ ۱۳ February 2019 | 8:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …