خانه / اخبار خراسان / مشهد| همه باره ها جهت وارد شدن به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم می باشد

مشهد| همه باره ها جهت وارد شدن به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم می باشد

مشهد| همه باره ها جهت وارد شدن به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم می باشد

|مشهد| همه باره ها جهت وارد شدن به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام و پیشوا رضا(ع)، سردار یعقوبعلی نظری در آئین تقدیر از جهادگران عرصه بهداشت و همچنین درمان دانشگاه علوم علم پزشکی جدید مشهد در تالار دانشجو آن دانشگاه با گفتن آنکه مهم‌ترین دستاورد جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال شمسی قبل، استقرار، حفظ و همچنین استحکام نظام بوده می باشد، اظهار داشت: ما بایستی و حتما همچنان به آن هدیه الهی به عنوان یک نعمت عظیم توجه داشته باشیم، چراکه حیات طیبه ما در گروی  حفظ، بقا، استحکام و همچنین کارکرد نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) با اشاره به آنکه با وجود همین نظر می باشد که شهروندان و مردم شهر ما با شکوه و همچنین بصیرت در صحنه‌های متنوع و گوناگون و مختلف شرکت می‌کنند، گفتن کرد: شهروندان و مردم شهر ما میان نظام مقدس اسلامی و همچنین  عملکرد مسئولان  تفاوت می‌گذارند و همچنین نشان آن هم را در ۲۲ بهمن امسال دیدن کردیم.

او همچنین افزود: حفظ آن نظام که در طول ۴۰ سال شمسی در معرض تهدیدهای متعدد و همچنین مستمر بوده توسط شهروندان و مردم شهر فوق‌العاده بوده و همچنین پایه‌های نظام اسلامی مستحکم می باشد.

سردار نظری گفتن کرد: در سال شمسی‌های بعد از انقلاب همچنین و علاوه حفظ استحکام نظام تولید اقتدار و قدرت نیز با جدیت گرفته شده می باشد و همچنین امروز بایستی و حتما خداوند را شکرگزار باشیم که در حوزه اقتدار و قدرت نرم و همچنین گسترش اندیشه و همچنین فکر کردن و اندیشیدن انقلاب اسلامی بسیاری از جوامع اسلامی به صورت خاص و همچنین جامعه بشریت به صورت عام تحت تاثیر اندیشه‌های ناب انقلاب اسلامی می باشد.

فرمانده سپاه امام و پیشوا رضا (ع) گفت: در جغرافیا اقتدار و قدرت نظام ما آنقدر گسترش پیدا کرده که امروزه در تقابل با تهدیدها محدود به مرزهای خودمان نیستیم، دشمن به خوبی متوجه آن موضوع شده می باشد.

سردار نظری افزود: همه زیرساخت‌ها و همچنین باره‌ها جهت وارد شدن به دهه پنجم انقلاب فراهم شده و همچنین امروز نمونه‌های تحقیقاتی و همچنین آزمایشگاهی در همه عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف تولید شده‌اند، آنچه جهت دهه بعدی انقلاب مورد مستلزم و نیاز بوده، تجاری‌سازی آن محصولات در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف می است و خواهد بود.با تجاری‌سازی آن محصولات شهروندان و مردم شهر ما شاهد تاثیرات و همچنین اثرات مادی، معنوی آنها در زندگی‌شان خواهند بود.

انتهای پیام/ ع

مشهد| همه باره ها جهت وارد شدن به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم می باشد در تاریخ ۱۴ February 2019 | 4:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …