خانه / اخبار خراسان / مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس بایستی و حتما راحت‌تر از قبل قهرمان می شود

مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس بایستی و حتما راحت‌تر از قبل قهرمان می شود

مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس بایستی و حتما راحت‌تر از قبل قهرمان می شود

|مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس بایستی و حتما راحت‌تر از قبل قهرمان می شود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، بهروز رهبری‌فرد که همین امشب با لباس تیم شهدای چوار ۶۵ در دیدار خیریه برابر یاران خداد عزیزی به میدان رفته‌ بود، در مورد آن دیدار دوستانه اظهار داشت: بازی که اکثرا و بیشتر جنبه دوستانه داشت و همچنین جهت گرامیداشت یاد و همچنین خاطره شهدای سال شمسی ۶۵ برگزار شد، خوشحالم که در آن دیدار حضور داشتم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در باره شرایط آن تیم در لیگ اظهار کرد: هنگام و زمانی که پنجره بسته‌ بود، با چند جوون آن تیم بهترین پس نتیجه آن می شود که را گرفت. در حال حاظر هم که با باز شدن پنجره چند ستاره به آن تیم اضافه شده‌اند و همچنین با جذب بازیکنان جدید فشار جهت گرفتن نتایج بهتر جهت پرسپولیس اکثرا و بیشتر شده می باشد، همه توقع قهرمانی دارند ولی باید توجه داشت فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و همچنین نمی‌قدرت گفت قطعا پرسپولیس قهرمان می باشد. توقع خودم به شخصه آن می باشد که از سال شمسی‌های قبل راحت‌تر قهرمان شویم.

رهبری فرد همچنین افزود: با اضافه شدن ۵ یار عالی، بایستی و حتما پرسپولیس راحت‌تر قهرمان می شود. البته نباید فراموش کنیم رقبای سرسختی مثل سپاهان، تراکتور و همچنین استقلال حضور دارند که زحمت کشیده‌اند. 

رهبری‌فرد در باره اعتراضات زیاد باریکنان پرسپولیس به داوری در جریان بازی‌های آن تیم گفت: از روز آغاز فوتبال دائما اعتراض به داوری وجود داشته‌ و همچنین موضوع جدیدی نیست. زمانِ ما هم بوده و همچنین قبل از ما هم وضع همین بوده‌ می باشد. داور هم انسان می باشد و همچنین اشتباه می‌کند، زیرا و به درستی که بعضی تصمیمات در پس نتیجه آن می شود که نهایی تاثیرگذار می باشد آن صحبت‌ها مطرح می‌می شود. بازی با فولاد در صورتی که مساوی می‌شد، آن اتفاقات رخ نمی‌داد.

او همچنین در مورد مقایسه رفتارهای شجاع خلیل‌زاده با دوران بازی خودش و همچنین اعتراضات خیلی زیاد زیاد به داوری نیز اذعان کرد: آن اعتراضات در نهایت پس نتیجه آن می شود که‌اش می‌می شود اتفاقی که در بازی ایران و همچنین ژاپن رخ داد. آن اعتراض‌ها در نهایت منجر به از دست دادن جام می‌می شود. بایستی و حتما از آن اتفاقات تلخ درس بگیریم.

انتهای پیام/ ع

مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس بایستی و حتما راحت‌تر از قبل قهرمان می شود در تاریخ ۱۵ February 2019 | 3:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …