خانه / اخبار خراسان / فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و همچنین فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی می باشد‌

فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و همچنین فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی می باشد‌

فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و همچنین فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی می باشد‌

|فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و همچنین فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی می باشد‌ از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسو همچنین به نقل از آستان نیوز، سید‌رضا فاطمی‌امین قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید موسسه فرهنگی قدس اظهار داشت: آستان قدس رضوی به دلیل انتساب به وجود تبریک و مبارک حضرت رضا(ع) همواره مورد توجه شهروندان و مردم شهر عاشق و همچنین دلداده اهل بیت(ع) و همچنین مخاطبان نقطه سنج و همچنین دقیق بوده و همچنین می باشد.

او همچنین با اشاره به رسالت خطیر روزنامه قدس در امر اطلاع رسانی تصریح کرد: آن روزنامه با توجه به جایگاه ویژه آستان قدس رضوی ماموریت‌ها و همچنین رویکردهای مهمی را پیش روی خود داشته و همچنین خواهد داشت.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی چشم‌اندازی مهم، راهبردی و همچنین عملیاتی را جهت کشور ترسیم فرمودند که براساس آن هم، تحقق تمدن نوین اسلامی با تلاش و همچنین مجاهدت نهادها، ارگان‌ها و همچنین عموم شهروندان و مردم شهر به ویژه جوانان امری امکان‌پذیر خواهد بود.

فاطمی امین افزود: آستان قدس رضوی شامل نهادهای مهم و همچنین تاثیرگذار کشور می باشد که اعتبار و همچنین امکانات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت پیشبرد آن اهداف کلان و همچنین متعالی را در اختیار دارد، بنابراین موسسه فرهنگی قدس به عنوان ارگان اطلاع‌رسانی مجموعه وظیفه‌ای خیلی زیاد سنگین و همچنین حیاتی بر دوش دارد.

او همچنین در پایان گفت: از ظرفیت‌های فرهنگی و همچنین خبری آستان قدس رضوی در حوزه های رسانه‌های مکتوب و همچنین مجازی بایستی و حتما بهره کافی را ببریم و همچنین رویکرد تمدن‌سازی را با جدیت و همچنین پشتکار دنبال کنیم.

در آن جلسه همچنین سید نظام الدین موسوی دست یار ارتباطات و همچنین رسانه آستان قدس رضوی و همچنین ریاست هیئت مدیره موسسه قدس، ضمن تقدیر از تلاش‌های گرفته شده در موسسه فرهنگی قدس گفت: سال شمسی قبل با تدبیر تولیت آستان قدس رضوی، تجمیع و همچنین هم‌افزایی فعالیت‌های رسانه‌ای آن مجموعه فرهنگی شامل موسسه فرهنگی قدس در قالب معاونت ارتباطات و همچنین رسانه در دستور کار قرار گرفت و همچنین خوشبختانه طی یک سال شمسی گذسته تلاش‌های خوبی هم جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات ساختاری و همچنین هم تحولات محتوایی در آن موسسه رقم خورد.

او همچنین گفت: در باره وارد شدن به عرصه‌های جدید اطلاع رسانی و همچنین تهیه و همچنین تولید محتوای مناسب و همچنین در خور شان روزنامه آستان قدس رضوی با بهره بری و استفاده از طرفیت جوانان و همچنین نخبگان انقلابی مشهد اقدامات خوبی گرفته شده که ان‌شاء‌الله در مدیریت جدید موسسه نیز ادامه خواهد یافت.

رضا خوراکیان مدیرعامل جدید موسسه فرهنگی قدس نیز در آن جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد تولیت و همچنین دست یار ارتباطات و همچنین رسانه آستان قدس رضوی اظهار کرد: رساندن پیام انقلاب اسلامی ایران به گوش جهانیان و همچنین مبارزه با استکبار و همچنین استثمار جهانی مهم‌ترین وظیفه رسانه‌های انقلابی می باشد.

او همچنین افزود: امیدواریم با همکاری و همچنین همدلی همه نیروها و همچنین مجموعه‌های آستان قدس رضوی بتوانیم گام‌های موثری در امر حساس اطلاع رسانی برداریم.

در آن جلسه همچنین از تلاش‌های سیدحمیدرضا طباطبایی که طی یک سال شمسی اخیر به عنوان جانشین اجرایی روزنامه قدس فعالیت داشت تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ش

فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و همچنین فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی می باشد‌ در تاریخ ۱۷ February 2019 | 3:54 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …